Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Wprowadzenie - podstawy Elden Ring poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2023

Nasz poradnik po grze Elden Ring opisuje najważniejsze elementy tejże produkcji. Zapoznanie się z naszym przewodnikiem pomoże Wam zrozumieć najważniejsze mechaniki rozgrywki i rozwiąże wszystkie możliwe problemy, jakie możecie napotkać podczas przechodzenia gry Elden Ring.

Pierwszy duży dział poradnika skupia się głównie na opisaniu podstaw rozgrywki w Elden Ring. Na osobnych stronach niniejszego rozdziału znajdziecie informacje oraz kluczowe porady dotyczące między innymi walki, mieszania niesamowitego eliksiru oraz popiołach wojny. Co więcej, poruszamy również kwestie klas postaci, punktów atrybutów czy też najlepszych broni, inkantacji i czarów.

Drugi dział poradnika do Elden Ring, zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czyli FAQ. Na kolejnych stronach rozdziału, wyjaśniamy między innymi jak przyzywać widmowego wierzchowca, czy pora dnia ma znaczenie, co oznacza znak nagrobka na ekranie, gdzie znaleźć święte łzy, a także jak dostać się do Wulkanicznego Dworu.

Trzeci rozdział poradnika do Elden Ring zawiera solucję wszystkich zadań pobocznych, które dostępne są w grze. Znajdziecie tu informacje o tym, który NPC zleca dane zadanie, gdzie można go/ją znaleźć, co należy zrobić, aby wykonać serię zadań oraz jakie są potencjalne nagrody za ukończenie questa.

W rozdziale zatytułowanym Mapy umieściliśmy listę wszystkich regionów znajdujących się w grze. Każdy z regionów zawiera mapę, na której widnieją wszystkie miejsca łaski, popioły i prochy oraz czary i inkantacje. Dowiecie się o ich lokacjach oraz w przypadku popiołów, prochów, czarów i inkantacji, o tym, co trzeba zrobić, aby je zdobyć.

W rozdziale Soulsborne dla początkujących, dowiecie się natomiast o najbardziej przydatnych poradach i mechanikach, które pomogą Wam rozpocząć przygodę z tym wymagającym gatunkiem gier. Wyjaśnione zostały chociażby podstawy walki, sposoby na niwelowanie zgonów, a nawet porady, w jakiej kolejności przechodzić tego typu gry.

Przedostatni rozdział to poradnik trofeowy, w którym znajdziecie listę wszystkich trofeów. Ponadto, trudniejsze trofea, które wymagają więcej czasu i włożonego przez Was wysiłku, zostały opisane na osobnych stronach poradnika. Znajdują się tam informacje, które wyjaśnią Wam, co trzeba zrobić, aby zdobyć dane trofeum.

Przewodnik po grze Elden Ring zamyka Aneks, który zawiera między innymi informacje o wszystkich edycjach gry, sterowaniu, wymaganiach sprzętowych oraz o dacie premiery.

Poradnik - przewodnik do gry Elden Ring zawiera:

  1. Porady na start oraz opis wszystkich istotnych mechanik: walka, mieszanie niesamowitego eliksiru, popioły wojny, a także rozwój postaci, punktów atrybutów oraz listę najlepszych broni, inkantacji i czarów w grze.
  2. FAQ: rozdział, który ma za zadanie odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania w grze.
  3. Solucja - zadania poboczne: w tym rozdziale znajdziecie informacje o tym, gdzie znaleźć konkretnego NPC, jak rozwiązać serię jego/jej zadań oraz jakie nagrody uzyskacie na wykonanie questów.
  4. Mapy: każdy region dostępny w grze zawiera listę wszystkich miejsc łaski, prochów i popiołów oraz czarów i inkantacji, z informacjami jak się do nich dostać, lub co trzeba zrobić, aby je zdobyć.
  5. Poradnik trofeowy: rozdział, w którym znajdziecie informacje o wszystkich dostępnych trofeach w Elden Ring. Informacje tam zawarte pomogą Wam w zdobyciu platynowego trofeum.
  6. Aneks: sterowanie, edycje gry, wymagania sprzętowe, data premiery Elden Ring.