Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Żołnierz Godricka (Soldier of Godrick) Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać tutorialowego bossa, Żołnierza Godricka (Soldier of Godrick).

Ostatnia aktualizacja: 25 lutego 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z pierwszym, tutorialowym bossem w grze, Żołnierzem Godricka (Soldier of Godrick). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać.

Żołnierz Godricka (Soldier of Godrick) to pierwszy boss, który ma za zadanie sprawdzić Wasze zdolności nabyte w samouczku. Prawdę mówiąc, boss nie wyróżnia się niczym szczególnym od zwykłego przeciwnika, poza tym, że ma własną nazwę i duży pasek zdrowia.

Żołnierz Godricka (Soldier of Godrick) dysponuje kilkoma ataki, które są bardzo sygnalizowane - Elden Ring: Żołnierz Godricka (Soldier of Godrick) - Elden Ring - poradnik do gry

Żołnierz Godricka (Soldier of Godrick) dysponuje kilkoma ataki, które są bardzo sygnalizowane:

  1. Atak mieczem z nad głowy - atak ten jest linearny, dlatego gdy zacznie unosić miecz, wystarczy, że zrobicie unik w bok w momencie, gdy ruszy swoim mieczem.
  2. Szarża i pchnięcie - również linearny atak, boss będzie biegł na wprost Was z wyciągniętym mieczem, a gdy zbliży się do Was, pchnie mieczem w Waszą stronę. Unik w bok również rozwiązuje wszystkie problemy. Nie zróbcie tego jednakże za szybko, dopiero gdy przeciwnik sygnalizuje pchnięcie.
  3. Szeroki ataki - jest to jeden z nielicznych ataków, na który trzeba uważać, gdyż unik w bok mało co da, najlepiej będzie wykonać go do tyłu, lub w przód, za plecy wroga.

Jeśli wybraliście klasę startową, która posiada ataki dystansowe lub magiczne, to możecie skończyć walkę z bossem zanim on do Was dobiegnie, zwykle wystarczą dwa, trzy ataki magiczne. Nie posiadając broni dystansowej lub ataków magicznych, możecie wykonać ładowany atak, aby przełamać gardę przeciwnika, a następnie podejść do niego i wykonać atak krytyczny.