Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Ulepszanie prochów Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się co trzeba zrobić, aby odblokować ulepszanie prochów.

Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring wyjaśnia co należy zrobić, aby odblokować ulepszanie prochów, które służą do przyzywania posiłków wszelkiego rodzaju.

Czym są prochy?

Prochy to przedmioty, które przyzywają daną jednostkę, bądź jednostki, które spotkacie w świecie gry. Przyzwanie tychże jednostek kosztuje jednak manę. Do tego, możecie z nich skorzystać tylko w określonych lokacjach (znak nagrobka musi pojawić się po lewej stronie ekranu).

Jak odblokować ulepszanie prochów?

Aby móc odblokować ulepszanie prochów, w pierwszej kolejności musicie udać się do Szopy Burzowego Wzgórza. W środku szopy znajdziecie kobietę z czerwonym kapturem.

Po rozmowie z nią, musicie w pierwszej kolejności pokonać Margita, a następnie zacząć eksplorować dalszą lokację, czyli Zamek Burzowego Całunu - Elden Ring: Ulepszanie prochów - Elden Ring - poradnik do gry

Po rozmowie z nią, musicie w pierwszej kolejności pokonać Margita, a następnie zacząć eksplorować dalszą lokację, czyli Zamek Burzowego Całunu.

Przemierzając dalsze sektory zamku, zobaczycie nad stosem ciał, truchło olbrzyma - Elden Ring: Ulepszanie prochów - Elden Ring - poradnik do gry

Przemierzając dalsze sektory zamku, zobaczycie nad stosem ciał, truchło olbrzyma. Właśnie w tym truchle znajduje się przedmiot kluczowy, który popchnie dalej zadanie związane z NPC, Roderiką.

Następnie udajcie się ponownie do Szopy Burzowego Całunu i porozmawiajcie z Roderiką - Elden Ring: Ulepszanie prochów - Elden Ring - poradnik do gry

Następnie udajcie się ponownie do Szopy Burzowego Całunu i porozmawiajcie z Roderiką. Przeniesie się ona do Stołu Utraconej Łaski. Porozmawiajcie z nią, a następnie zapytajcie kowala o Roderikę. Będziecie musieli wyczerpywać dialogi, a następnie, rozmawiając z Roderiką, powiedzieć jej o czym mówił kowal. Teraz wystarczy tylko odpocząć w miejscu łaski, a Roderika przeniesie się do korytarza, w którym znajduje się kowal.

Roderika od teraz będzie mogła ulepszać Wasze prochy, aby wzmocnić statystyki przyzywanych posiłków - Elden Ring: Ulepszanie prochów - Elden Ring - poradnik do gry

Roderika od teraz będzie mogła ulepszać Wasze prochy, aby wzmocnić statystyki przyzywanych posiłków. Wystarczy z nią porozmawiać, a następnie wybrać proch, który chcecie ulepszyć.