Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Kamienie kowalskie - gdzie znaleźć? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej strone poradnika do Elden Ring dowiecie się, gdzie możecie znaleźć kamienie kowalskie (smithing stones) oraz do czego są potrzebne.

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera odpowiedź na pytanie, gdzie można znaleźć kamienie kowalskie, oraz do czego one służą.

Kamienie kowalskie (smithing stones) to przedmioty, które służą do ulepszania broni na konkretne poziomy. Są one potrzebne właśnie do tego, aby zwiększyć obrażenia danej broni, którą będziecie chcieli ulepszyć u kowala.

Znaleźć kamienie kowalskie można w wielu miejscach w Elden Ring - Elden Ring: Kamienie kowalskie - gdzie znaleźć? - Elden Ring - poradnik do gry

Znaleźć kamienie kowalskie można w wielu miejscach w Elden Ring. Wypadają one z niektórych przeciwników, można znaleźć je również w przeróżnych miejscach eksplorując świat. Jeśli jednak byście chcieli wyfarmić większą ilość kamieni kowalskich, znajdują się one we wszelakich jaskiniach. W Pogrobno (Limgrave) znajdziecie podstawowe kamienie kowalskie, które mogą zostać użyte, aby ulepszyć broń, kostur lub tarczę do +3.

W jaskiniach w dalszych lokacjach znajdziecie bardziej wartościowe kamienie, które ulepszają bronie na wyższe poziomy.