Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Łzę naśladowcy (Mimic Tear), który znajduje się dwóch lokacjach, Rzece Siofra (Siofra River) oraz w Ukrytej ścieżce do Świętego Drzewa (Hidden Path to the Haligtree).

Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki bossem Łza naśladowcy (Mimic Tear). Boss ten znajduje się w dwóch lokacjach w świecie gry, mianowicie w Rzece Siofra (Siofra River), a dokładniej w Nokronie, Wiecznym Mieście (Nokron, Eternal City) oraz w Ukrytej ścieżce do Świętego Drzewa (Hidden Path to the Haligtree).

Lokacje

Łza naśladowcy (Mimic Tear) w Rzece Siofra (Siofra River):

Pierwszy raz napotkacie bossa w Rzece Siofra (Siofra River), dokładniej w Nokronie, Wiecznym Mieście (Nokron, Eternal City) - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Pierwszy raz napotkacie bossa w Rzece Siofra (Siofra River), dokładniej w Nokronie, Wiecznym Mieście (Nokron, Eternal City). Przemierzając miasto, w pewnym momencie będziecie musieli trafić na tego bossa, gdyż blokuje on dostęp do dalszej lokacji.

Łza naśladowcy (Mimic Tear) w Ukrytej ścieżce do Świętego Drzewa (Hidden Path to the Haligtree):

Aby dostać się do drugiej wersji bossa, musicie być w posiadaniu dwóch połówek Sekretnego medalionu Świętego Drzewa (Secret Haligtree Medallions) i udać się do Wielkiej Wieży Rold (Grand Lift of Rold) - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Aby dostać się do drugiej wersji bossa, musicie być w posiadaniu dwóch połówek Sekretnego medalionu Świętego Drzewa (Secret Haligtree Medallions) i udać się do Wielkiej Wieży Rold (Grand Lift of Rold).

Następnie idąc dalej, zauważycie klatkę schodową - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Następnie idąc dalej, zauważycie klatkę schodową. Tam, po lewej stronie znajdywać się będzie wyrwa. Musicie zeskoczyć w przepaść. Nie bójcie się jednak, gdyż jest to niewidzialna droga. Bądźcie jednak ostrożni aby nie spaść w przepaść. Idźcie powolnym krokiem, obserwujcie wiadomości innych graczy i ich plamy krwi.

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Łzy naśladowcy (Mimic Tear) otrzymacie 10000 Run, Maskę srebrnej łzy (Silver Tear Mask) i Łzę Larwy x2 (Larval Tear x2) - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie Łzy naśladowcy (Mimic Tear) otrzymacie 10000 Run, Maskę srebrnej łzy (Silver Tear Mask) i Łzę Larwy x2 (Larval Tear x2).

Za pokonanie drugiej wersji bossa otrzymacie Mnicha czarnego płomienia Amona (Blackflame Monk Amon) oraz 50000 Run - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie drugiej wersji bossa otrzymacie Mnicha czarnego płomienia Amona (Blackflame Monk Amon) oraz 50000 Run.

Porady ogólne

  1. Do tej walki możecie przyzwać znajomego lub skorzystać z prochów, aby wezwać ducha. Większość z nich dobrze się spisze, więc wybierzcie sojusznika wedle własnego uznania.
  2. Naśladowca kopiuje całą Waszą postać w momencie wejścia na arenę - tyczy się to statystyk oraz noszonego ekwipunku. Walczycie więc przeciwko Waszemu idealnemu odbiciu.
  3. Jeśli przed wejściem na arenę zdejmiecie swoją broń, to Naśladowca nie będzie w stanie zrobić Wam jakiejkolwiek krzywdy.

Jak pokonać?

Walka z Naśladowcą może być najprostsza w całej grze. Boss kopiuje Waszą postać w momencie, gdy ta wejdzie na arenę. Jeśli przed przekroczeniem mgły zdejmiecie cały ekwipunek, to przeciwnik rozpocznie walkę nago i z samymi pięściami. Podczas walki wystarczy ponownie założyć broń i szybko zabić bezbronnego wroga. Starcie nie wymaga w tym wypadku jakiejkolwiek taktyki - boss nie będzie w stanie zadać Wam jakichkolwiek niebezpiecznych obrażeń.

Jeśli jednak pragniecie stawić czoła przeciwnikowi w standardowy sposób, to musicie się liczyć z tym, że walczycie ze swoją idealną kopią - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Jeśli jednak pragniecie stawić czoła przeciwnikowi w standardowy sposób, to musicie się liczyć z tym, że walczycie ze swoją idealną kopią. Nie ma tym samym uniwersalnego sposób na jego pokonanie. Boss dysponuje Waszymi statystykami i buildem. Musicie po prostu wykorzystać słabe strony własnej postaci, aby odnieść zwycięstwo. Uważajcie również na przedmioty leczące, bo przeciwnik także potrafi z nich korzystać.

1 - Elden Ring: Łza naśladowcy (Mimic Tear) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry