Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Członek klanu zgnilizny (Kindred of Rot) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Członków klanu zgnilizny (Kindred of Rot), których znajdziecie na Górze Gelmir (Mt. Gelmir), a dokładniej w Pieczarze kipiących wód (Seethewater Cave).

Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z Członkami klanu zgnilizny (Kindred of Rot), których znajdziecie na Górze Gelmir (Mt. Gelmir), a dokładniej w Pieczarze kipiących wód (Seethewater Cave). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać. Ponadto, przeczytacie o potencjalnych nagrodach oraz zobaczycie, gdzie boss się znajduje.

Lokacja

Boss znajduje się na Górze Gelmir (Mt - Elden Ring: Członek klanu zgnilizny (Kindred of Rot) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Boss znajduje się na Górze Gelmir (Mt. Gelmir), niedaleko Wulkanicznego Dworu (Volcano Manor). Musicie wejść do jaskini i udać się na jej sam koniec, a chodzi tu dokładnie o Pieczarę kipiących wód (Seethewater Cave).

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Członków klanu zgnilizny (Kindred of Rot) otrzymacie amulet, Radość klanu zgnilizny (Kindred of Rots Exultation) oraz 10000 Run - Elden Ring: Członek klanu zgnilizny (Kindred of Rot) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie Członków klanu zgnilizny (Kindred of Rot) otrzymacie amulet, Radość klanu zgnilizny (Kindred of Rot's Exultation) oraz 10000 Run.

Porady ogólne

  1. Aby wygrać, musicie pokonać dwójkę członków klanu zgnilizny (Kindred of Rot).
  2. Od razu po wejściu na arenę przywołajcie prochy duchów. Najlepiej takie, których mocną siłą jest ilość, a nie obrażenia, aby mogły zająć drugiego bossa. Walka z dwoma bossami samemu może być bardzo irytująca.
  3. Obowiązkowo trzymajcie się nich bardzo blisko. Jeśli będziecie daleko od nich, zaczną wystrzeliwać dużą ilość pocisków, które trafiają nawet po wykonaniu dobrego uniku. Jeśli będziecie bliżej, rzadziej będą z tego ataku korzystać.
  4. Wyekwipowanie ciężkiej tarczy może okazać się bardzo pomocne, gdyż będzie dobrze chronić przed pociskami.
  5. Arena jest w większości pokryta trucizną. Warto założyć pancerz, który dobrze chroni przed tym statusem, lub zaopatrzyć się w przedmioty redukujące natężenie trucizny.

Jak pokonać?

Po wejściu na arenę skorzystajcie z przywołania półludzi, watahy wilków lub dowolnego przywołania, które posiada dużą ilość postaci. Dzięki temu drugi boss będzie zajęty nimi przez długi czas.

Następnie skupcie się na jednym przeciwniku - Elden Ring: Członek klanu zgnilizny (Kindred of Rot) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Następnie skupcie się na jednym przeciwniku. Warto również podjąć walkę na powierzchni, która nie jest pokryta trucizną. Atakujcie przeciwnika z wyskoku, dzięki temu przerwiecie wiele ataków, które wróg zacznie wykonywać.

Najgroźniejszym atakiem jest wystrzelenie pocisków, które nawet jeśli początkowo chybią, mogą zawrócić, aby was trafić - Elden Ring: Członek klanu zgnilizny (Kindred of Rot) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Najgroźniejszym atakiem jest wystrzelenie pocisków, które nawet jeśli początkowo chybią, mogą zawrócić, aby was trafić. Generalnie pociski te nie zadają dużych obrażeń, jednakże jeśli wszystkie trafią, mogą przysporzyć dużo problemów. Dlatego też dobrze będzie trzymać się nich bardzo blisko, aby rzadziej korzystali z tego ruchu.

Gdy zabijecie jednego z nich, walka z drugim nie powinna Wam sprawić większych problemów.