Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Uświęcona Śnieżna Równina - Czary i Inkantacje
Mapa Elden Ring - Uświęcona Śnieżna Równina - Czary i Inkantacje
Nieznośny szał
Magma Theodorixa
Meteoryt Astela
Wybuchowy ogień duchów
Powiększ mapę

Elden Ring: Czary i Inkantacje (Uświęcona Śnieżna Równina) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich czarów (sorceries) i inkantacji (incantations), które znajdziecie w Uświęconej Śnieżnej Równinie (Consecrated Snowfield). Można się tam dostać poprzez skorzystanie z Wielkiej Windy Rold (Grand Lift of Rold), posiadając sekretne medaliony Świętego Drzewa (Haligtree Secret Medallions).

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Uświęcona Śnieżna Równina - Czary i Inkantacje

Inkantacje

Czary

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich czarów (sorceries) oraz inkantacji (incantations), które możecie znaleźć w Uświęconej Śnieżnej Równinie (Consecrated Snowfield). Można się tam dostać poprzez skorzystanie z Wielkiej Windy Rold (Grand Lift of Rold), posiadając sekretne medaliony Świętego Drzewa (Haligtree Secret Medallions). Został tutaj opisany sposób jak zdobyć poszczególne czary oraz inkantacje.

Aby korzystać z czarów, należy wyekwipować dowolny kostur znaleziony w grze, a następnie wyekwipować czary w zakładce Zapamiętaj czar podczas odpoczynku przy miejscu łaski (site of grace). Podobnie jest w przypadku inkantacji, tyle że do użycia ich potrzebujecie talizmanów bądź pieczęci.

W Uświęconej Śnieżnej Równina, będziecie w stanie zdobyć 2 czary oraz 2 inkantacje.

Inkantacje - Nieznośny szał (Unendurable Frenzy) [1]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. W Ruinach Yelough Anix (Yelough Anix Ruins) istnieje pomieszczenie z ukrytą skrzynią. Najlepiej będzie skorzystać z wierzchowca i wskoczyć do tego pomieszczenia, aby się tam dostać. Otwórzcie skrzynię, aby zdobyć inkantację.

Inkantacje - Magma Theodorixa (Theodorix's Magma) [2]

Aby zdobyć tę inkantację, musicie udać się do miejsca wskazanego na mapie, a następnie pokonać Wielkiego Żmija Theodorixa (Great Wyrm Theodorix) - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Uświęcona Śnieżna Równina) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby zdobyć tę inkantację, musicie udać się do miejsca wskazanego na mapie, a następnie pokonać Wielkiego Żmija Theodorixa (Great Wyrm Theodorix). Po pokonaniu go zdobędziecie 3 smocze serca, oraz odblokujecie możliwość zakupu inkantacji w Katedrze Smoczej Komunii (Cathedral of the Dragon Communion).

Jeśli nie wiecie gdzie znajduje się Katedra, przeczytajcie osobną stronę poradnika: Katedra Smoczej Komunii - jak się dostać?

Czary - Meteoryt Astela (Meteorite of Astel) [1]

Czar ten znajduje się w Tunelu Yelough Anix (Yelough Anix Tunnel) - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Uświęcona Śnieżna Równina) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Czar ten znajduje się w Tunelu Yelough Anix (Yelough Anix Tunnel). Pokonać tam będziecie musieli Astela, gwiazdy mroku (Astel, Stars of Darkness).

Czary - Wybuchowy ogień duchów (Explosive Ghostflame) [2]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie, koniecznie w nocy - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Uświęcona Śnieżna Równina) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie, koniecznie w nocy. Będziecie musieli pokonać Rytualnego Ptaka Śmierci (Rite Deathbird).