Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Trofea / Osiągnięcia - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring wszystkie trofea, gdzie się znajdują i co zrobić, aby je odblokować.

Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2022

Ta strona poradnika do Elden Ring pomoże Wam w zdobyciu wszystkich trofeów. Znajdziecie tutaj całą ich listę oraz dowiecie się, jak je odblokować.

Najważniejsze informacje o trofeach w Elden Ring

  1. Elden Ring oferuje 42 trofea. 1 platynowe (dostępne jedynie na PS4 i PS5), 3 złote, 14 srebrnych i 24 brązowe.
  2. Zdobycie platyny w Elden Ring to dość czasochłonne zajęcie. Zdobycie wszystkich trofeów zajmie Wam co najmniej 60 godzin i to pod warunkiem, że będziecie cały czas grać z poradnikiem i udawać się w najważniejsze miejsca.
  3. Czas na zdobycie platyny skróci też zgrywanie zapisów przed wyborem zakończenia - w przeciwnym wypadku konieczne będzie trzykrotne przejście gry. Jeśli natomiast chcecie grać naturalnym sposobem, szykujcie się na ponad 100 godzin zabawy. Elden Ring jest bardzo rozbudowaną grą i oferuje ogromne ilości zawartości, której odkrycie ułatwi rozgrywkę.
  4. Elden Ring nie oferuje wyboru poziomu trudności - oferuje jednak sporo ułatwień rozgrywki. Może to być wspólna zabawa ze znajomym w kooperacji i co za tym idzie, wymienianie się przedmiotami. Zdobycie platyny wymaga grania w trybie online - przynajmniej czasami. Jest bowiem zadanie poboczne wymagające interakcji z innymi graczami.
  5. Większość trofeów zdobędziecie za pokonanie ważnych bossów. Są jednak takie, w których będziecie musieli zebrać legendarne przedmioty. Zaprzepaścić można zaledwie 1 trofeum. W ekstremalnym przypadku możecie odciąć się od kolejnych i uniemożliwić sobie pokonanie bossów. Dlatego ważne jest żeby nie zabijać postaci pobocznych.

Eldeński Krąg (Elden Ring)

Rodzaj trofeum: platynowe

Opis osiągnięcia: Zdobyto wszystkie trofea.

Komentarz: To trofeum można zdobyć jedynie na PS4 i PS5.

Eldeński Władca (Elden Lord)

Rodzaj trofeum: złote

Opis osiągnięcia: Osiągnięto zakończenie "Eldeński Władca".

Komentarz: To jedno z trzech głównych zakończeń gry. Jednocześnie też najłatwiejsze do osiągnięcia. Po pokonaniu ostatniego bossa znajdziecie się przed statuą. Interakcja z nią pozwoli Wam wybrać jedną lub więcej opcji - w zależności od kluczowych czynności na przestrzeni całej gry. Żeby odblokować zakończenie "Eldeński Władca" wybierzcie opcję Napraw Eldeński Krąg (Mend the Elden Ring).

Gwiezdne stulecie (Age of the Stars)

Rodzaj trofeum: złote

Opis osiągnięcia: Osiągnięto zakończenie "Gwiezdne stulecie".

Komentarz: To jedno z trzech głównych zakończeń gry. Żeby móc je odblokować, musicie ukończyć quest Ranni. Następnie, po pokonaniu ostatniego bossa, znajdziecie się obok której będzie niebieski znak przyzwania. Skorzystanie z niego odblokuje zakończenie Gwiezdne stulecie (Age of the Stars).

Władca Oszalałego Płomienia (Lord of Frenzied Flame)

Rodzaj trofeum: złote

Opis osiągnięcia: Osiągnięto zakończenie "Władca Oszalałego Płomienia".

Komentarz: To jedno z trzech głównych zakończeń gry. Żeby móc je odblokować, należy zdobyć Oszalały płomień (Frenzied Flame). Żeby było to możliwe, konieczne jest pokonanie dwóch bossów: Morgott, król omenów oraz Mohg, Omen.

Po pokonaniu tego drugiego, znajdziecie ukryte przejście znajdujące się za skrzynią. Przechodząc przez nowy korytarz dotrzecie do komnaty pełnej trupów i trumien. Korzystając z kładek, wystających trumien i czasem schodów, dostaniecie się na sam dół. Podłoga się zapadnie, odsłaniając niższe piętro.

Tutaj musicie zdjąć cały ekwipunek i wejść w interakcję z drzwiami. Dzięki temu otrzymacie Oszalały płomień. Teraz pozostaje pokonanie ostatniego bossa i wejście w interakcję ze statuą. Po tym zobaczycie zakończenie Władca Oszalałego Płomienia (Lord of the Frenzied Flame).

Posiadacz odłamka - Godrick (Shardbearer Godrick)

Rodzaj trofeum: srebrne

Opis osiągnięcia: Pokonano posiadacza odłamka - Godricka.

Komentarz: Żeby zdobyć to trofeum musicie pokonać bossa Godricka, Zszywańca. O tym, jak to zrobić dowiecie się z osobnej strony poradnika.

Posiadacz odłamka - Radahn (Shardbearer Radahn)

Rodzaj trofeum: srebrne

Opis osiągnięcia: Pokonano posiadacza odłamka - Radahna.

Komentarz: Żeby zdobyć to trofeum, musicie pokonać Radahna, Gwiezdną plagę. Walkę z nim opisaliśmy na osobnej stronie.

Posiadacz odłamka - Morgott (Shardbearer Morgott)

Rodzaj trofeum: srebrne

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie