Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Gesty - jak korzystać? Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring odpowiada na pytanie – w jaki sposób można skorzystać z gestów (Gestures) oraz jak je zmieniać.

Ostatnia aktualizacja: 25 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do gry Elden Ring dowiecie się jak sprawnie korzystać z gestów, których nauczycie się w trakcie gry za wykonywanie zadań, bądź pokonanie danego przeciwnika.

Gesty (Gestures) służą nie tylko do komunikowania się z graczami w trybie online, ale i również z niektórymi NPC. Niektórzy używają ich nawet, aby uniknąć niektórych ataków danego przeciwnika. Co więcej, w bardzo rzadkich przypadkach, gesty służą do tego, aby aktywować specjalne wydarzenie w grze. Dlatego miejcie na uwadze to, co mówią do Was NPC, bądź co chociażby pokazuje Wam dana rzeźba. Jeśli rozpoznajecie daną pozę, warto skorzystać z tego samego gestu.

Gesty można aktywować na dwa różne sposoby - Elden Ring: Gesty - jak korzystać? - Elden Ring - poradnik do gry

Gesty można aktywować na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób, to wejście do głównego menu gry za pomocą odpowiedniego przycisku (w przypadku PS5, jest to options). Następnie, po prawej stronie, znajdywać się będzie menu wyboru danego gestu. Możecie tam wybrać odpowiedni gest, który chcecie aktywować, bądź zmienić gest, którego nie chcecie używać, na inny.

Drugi sposób powiązany jest z pierwszym. Wchodząc do menu, zobaczycie odpowiedni ruch kontrolera. Pod danym slotem na gest, ruch kontrolera jest inny. Możecie dzięki temu skorzystać z danego gestu, bez wchodzenia do menu. Aby wykonać gest bez wchodzenia do menu, przytrzymajcie przycisk odpowiedzialny za wchodzenie w interakcję/podnoszenie przedmiotów (trójkąt na PS5), a następnie wykonajcie odpowiedni ruch kontrolerem.