Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Fia, towarzyszka na łożu śmierci - co daje? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się co daje Fia, towarzyszka na łożu śmierci (Fia, Deathbed Companion) i czy warto dać się jej objąć.

Ostatnia aktualizacja: 30 marca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera informację, co daje Fia, towarzyszka na łożu śmierci. Jest to postać, którą spotykamy w siedzibie okrągłego stołu. Kobieta proponuje graczowi objęcie i przytulenie, które wpływa na statystyki Waszej postaci.

Fia, towarzyszka na łożu śmierci - co daje?

W siedzibie okrągłego stołu możecie natrafić na postać tajemniczej kobiety. Fia, towarzyszka na łożu śmierci po rozmowie z Wami spyta, czy pozwolicie się jej objąć. Kusząca propozycja przytulenia niesie jednak ze sobą pewne konsekwencje, których gra nie tłumaczy, a warto o nich wiedzieć.

Objęcie przez Fię sprawi przede wszystkim, że otrzymacie przedmiot o nazwie Błogosławieństwo Baldachina (Baldachins Blessing) - Elden Ring: Fia, towarzyszka na łożu śmierci - co daje? - Elden Ring - poradnik do gry

Objęcie przez Fię sprawi przede wszystkim, że otrzymacie przedmiot o nazwie Błogosławieństwo Baldachina (Baldachin's Blessing). Możecie go użyć i przeznaczyć niewielką część paska umiejętności (FP), aby tymczasowo zwiększyć równowagę postaci.

Pozwoli to uniknąć nadmiernego wyprowadzania z równowagi i zachwiania w trakcie walk - Elden Ring: Fia, towarzyszka na łożu śmierci - co daje? - Elden Ring - poradnik do gry

Pozwoli to uniknąć nadmiernego wyprowadzania z równowagi i zachwiania w trakcie walk. Przydatna rzecz podczas walk z przeciwnikami atakujących serią uderzeń i dla postaci, które chronią się za tarczą. Jest to przedmiot zużywalny. Oznacza to, że po każdym użyciu musicie wrócić do Fii i dać się przytulić, aby uzupełnić braki.

Błogosławieństwo Baldachina to jednak nie wszystko, o czym warto wiedzieć - Elden Ring: Fia, towarzyszka na łożu śmierci - co daje? - Elden Ring - poradnik do gry

Błogosławieństwo Baldachina to jednak nie wszystko, o czym warto wiedzieć. Po przytuleniu i otrzymaniu przedmiotu możecie zauważyć, że nałożony został na Was pewien status. Symbolizuje go czerwony kwadracik pod paskiem życia.

Fia nie wspomina o tym, ale otrzymanie Błogosławieństwa Baldachina nakłada na Was debuff, który zabiera Wam 5% ogólnego paska zdrowia - im większa statystyka Waszego wigoru, tym strata jest bardziej dotkliwsza. Dlatego zastanówcie się dwa razy, czy strata części życia jest warta uzyskania tymczasowo nieco lepszej równowagi. Statusu łatwo pozbędziecie się po wykorzystaniu Błogosławieństwa Baldachina, a następnie śmierci Waszej postaci