Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Najlepsze bronie - lista Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się, jakie bronie uważane są za najlepsze w grze.

Ostatnia aktualizacja: 4 maja 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera informacje na temat najlepszych broni, jakie możecie znaleźć w grze. Warto je zdobyć, bo walka za ich pomocą staje się prostsza i przyjemniejsza.

Elden Ring to ogromna gra pełna zawartości. W trakcie przygody możecie natrafić na wiele różnorodnych broni. W zależność od władanego oręża zmienia się również Wasz styl rozgrywki, więc znalezienie odpowiedniej broni to kluczowa część zabawy. Na szczęście macie w czym wybierać, bo autorzy przygotowali dla Was ponad 300 egzemplarzy broni najróżniejszego typu. Nie warto biegać za każdym z nich, ale część dostępnego oręża wyjątkowo się wyróżnia. Przygotowaliśmy dla Was listę tych, które uważane są za najlepsze w całej grze.

Rzeki Krwi (Rivers of Blood)

Katany w Elden Ring to jeden z najpopularniejszych rodzajów broni - Elden Ring: Najlepsze bronie - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Katany w Elden Ring to jeden z najpopularniejszych rodzajów broni. Są one szybkie i nakładają efekt krwawienia. Ten z kolei zadaje ogromne obrażenia, a dodatkowo większość przeciwników jest na ten status podatna. Pod względem nakładania krwawienia, to właśnie Rzeki Krwi są najlepszą bronią w grze. Mają świetny atak specjalny i spisuje się idealnie zarówno w walce z innymi graczami, jak i z przeciwnikami w lochach. Broń wymaga następujących statystyk: 12 siły, 18 zręczności i 20 mistycyzmu.

Księżycowy woal (Moonveil)

Jest to katana pod statystykę mądrości - Elden Ring: Najlepsze bronie - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Jest to katana pod statystykę mądrości. Wyróżnia się bardzo dobrym atakiem specjalnym. Księżycowy woal pozwala wystrzelić wiązkę energii, co z kolei umożliwi Wam zadawanie dużych obrażeń magicznych z bezpiecznej odległości. Dodatkowo katana podczas atakowania nakłada efekt krwawienia. Broń wymaga następujących statystyk: 12 siły, 18 zręczności i 23 mądrości. Opis tego jak ją zdobyć opisaliśmy na osobnej stronie poradnika.

Reduvia

Sztylety w Elden Ring to ciekawa kategoria broni - Elden Ring: Najlepsze bronie - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Sztylety w Elden Ring to ciekawa kategoria broni. Są one bardzo szybkie, ale cierpią na poważną wadę w postaci niewielkiego zasięgu. Trzeba więc poświęcić im nieco uwagi, aby efektywnie z nich korzystać. Reduvia to sztylet, który potrafi w błyskawicznym tempie zadać ogromne obrażenia. Dodatkowo możecie za jego pomocą atakować na odległość ciosem, który nakłada efekt krwawienia. Broń wymaga następujących statystyk: 5 siły, 13 zręczności i 13 mistycyzmu.

Wielki miecz (Greatsword)

Olbrzymi miecz wymagający ogromnej ilości siły i wytrzymałości - Elden Ring: Najlepsze bronie - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Olbrzymi miecz wymagający ogromnej ilości siły i wytrzymałości. Broń jest wyjątkowo wolna, ale potrafi błyskawicznie wytrącić przeciwnika z równowagi i przerwać jego atak. Dodatkowo zadaje ogromne obrażenia. Jej atutem jest również to, że możecie ją zmodyfikować prochami wojny - za ich pomocą zmienicie jej unikalny atak lub nałożycie specjalny efekt, pokroju obrażeń magicznych. Broń wymaga następujących statystyk: 31 siły i 12 zręczności. Na osobnej stronie poradnika opisaliśmy jak zdobyć tę broń.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie