Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Elden Ring - przystępne dla nowych graczy? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej strone poradnika do Elden Ring dowiecie się, czy gra jest łatwiejsza i przystępniejsza dla graczy zaczynających przygodę z gatunkiem soulsborne.

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera odpowiedź na pytanie, czy nowa gra studia From Software jest o wiele bardziej przystępniejsza dla nowych i niedoświadczonych graczy.

Elden Ring to mieszanka wszystkich poprzednich gier studia From Software. Wielu graczy zastanawia się, czy coś takiego nie spowoduje, że gra będzie o wiele trudniejsza, przez co szybko odbije się od tego tytułu.

Trzeba na samym początku powiedzieć, że Elden Ring to nadal trudna gra, która kara za najmniejsze błędy. Grając w ten tytuł, gracz musi nieco zmienić swoje nastawienie, zamiast skupiać się na ataku, o wiele lepiej będzie czekać na ruchy przeciwnika i na nie reagować.

Niemniej jednak, Elden Ring to jeden z łatwiejszych i przystępniejszych tytułów dla nowych graczy, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tym gatunkiem. Powodów jest kilka. Głównie ze względu na rozbudowany multiplayer, który może bardzo pomóc, zarówno w eksploracji jak i w pokonywaniu coraz to cięższych przeciwników.

Jeśli jednak nie interesuje Was rozgrywka online, bądź nie macie do niej dostępu, dla graczy preferujących tryb single-player również znajdzie się sporo ułatwień - Elden Ring: Elden Ring - przystępne dla nowych graczy? - Elden Ring - poradnik do gry

Jeśli jednak nie interesuje Was rozgrywka online, bądź nie macie do niej dostępu, dla graczy preferujących tryb single-player również znajdzie się sporo ułatwień. Torrent, czyli nowy wierzchowiec, pomoże Wam nie tylko w eksploracji dużych obszarów, ale i również w walce. Możecie również przyzywać do pomocy NPC, którzy znajdują się w określonych miejscach, zostawiając swoje znaki przyzwania.

Przywoływanie upiorów (spirits) dostępne jest głównie tam, gdzie sytuacja może być naprawdę ciężka - Elden Ring: Elden Ring - przystępne dla nowych graczy? - Elden Ring - poradnik do gry

Przywoływanie upiorów (spirits) dostępne jest głównie tam, gdzie sytuacja może być naprawdę ciężka. Dzięki skorzystaniu z many, możecie przyzwać konkretnego upiora, w zależności od tego, jakie przywołania posiadacie. Może to być wataha wilków, kilku standardowych żołnierzy, a nawet wielka, latająca meduza. Opcji jest bardzo wiele, a każda pomoc odwraca uwagę od Waszej postaci, dzięki czemu spokojnie będziecie mogli eliminować coraz to większą ilość wrogów.

Do tego też istnieje wiele mocnych i ciekawych zaklęć oraz inkantacji, które nie dość, że zachęcają swoją oprawą wizualną do korzystania z nich, to do tego potrafią uratować życie Waszej postaci za pomocą walki z dystansu - Elden Ring: Elden Ring - przystępne dla nowych graczy? - Elden Ring - poradnik do gry

Do tego też istnieje wiele mocnych i ciekawych zaklęć oraz inkantacji, które nie dość, że zachęcają swoją oprawą wizualną do korzystania z nich, to do tego potrafią uratować życie Waszej postaci za pomocą walki z dystansu. Jeśli macie bardzo duży kłopot z przejściem gry, warto zastanowić się nad wybraniem klasy, która korzysta z zaklęć.

Podsumowując, Elden Ring to gra trudna, pełna niebezpieczeństw i pułapek, które czyhają na Was na każdym kroku. Jest to jednak tytuł, który oferuje wiele udogodnień i pomocy, dzięki czemu przejście gry będzie o wiele łatwiejsze, niż w przypadku innych gier z gatunku soulsborne. Ważnym jest, aby pamiętać, że do gier tego typu trzeba podejść nieco inaczej, bardziej bezpieczniej, ucząc się i zapamiętując ruchy wrogów, aby móc dobrze na nie reagować.