GRY-Online.pl

Dawid Lubczyński

Autor

Liczba publikacji: 18

Przed wstąpieniem do GRYOnline.pl zajmował się studiowaniem (w sumie przygoda ta trwa dalej). Na razie ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku dziennikarskim. Z GOL-em swoją przygodę zaczął w roku 2019, kiedy podjął się trudnej sztuki pisania kompleksowych poradników do gier. Najbardziej lubi, gdy dostaje do napisania poradnik do gry z gatunku soulsborne. W wolnej chwili czyta o naparach, które pomogą mu zniwelować stres po tysięcznym zgonie na tym samym etapie gry. Wielki fan bijatyk (Tekken), który regularnie uczestniczy w turniejach związanych z tym gatunkiem (jeśli o nim nie słyszałeś, to już wiesz z jakim skutkiem).

Overwatch 2 - poradnik do gry

7 października 2022

Overwatch 2 poradnik to najlepsze porady na start, do walki, komunikacji, przejmowania punktu, wyboru postaci. Opisujemy wszystkie taktyki, mechaniki i tryby, cross progresję, tier listę postaci i ich odblokowanie, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Overwatch 2 - poradnik do gry

Tower of Fantasy - poradnik do gry

10 sierpnia 2022

Tower of Fantasy poradnik to najlepsze porady na start, do walki, rozwijania postaci. Opisujemy wszystkie bronie, system energii, crossplay, tryby rozgrywki, mapę świata, materiały, tier listy, wszystkie mechaniki, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Tower of Fantasy - poradnik do gry

MultiVersus - poradnik do gry

3 sierpnia 2022

MultiVersus poradnik to najlepsze porady na start, do walki, rozwijania postaci, treningu. Opisujemy perki, klasy postaci, Laboratorium, triki do każdej postaci, grzanki, tier listy, unikalne bonusy, wszystkie mechaniki, wymagania sprzętowe, sterowanie.

MultiVersus - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

11 lutego 2022

Elden Ring poradnik, solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz do wszystkich walk z bossami, widmowego wierzchowca, mieszania niesamowitego eliksiru. Opisujemy popioły wojny, warianty gry, trofea i wymagania sprzętowe.

Elden Ring - poradnik do gry

Forza Horizon 5 - poradnik do gry

8 listopada 2021

Forza Horizon 5 poradnik, solucja to porady do przejścia gry, najlepsze porady na start, lista wszystkich aut, porady do zmian aut, wyścigów, zdobywania wyróżnień i kredytów. Opisujemy, jak edytować pojazd oraz jak sprzedawać i kupować auta.

Forza Horizon 5 - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

27 września 2021

Kena Bridge of Spirits poradnik, solucja to pełny opis przejścia i najlepsze porady na start oraz do walki, eksploracji, rozwoju postaci. Opisujemy wszystkie poziomy trudności, trofea i wymagania sprzętowe.

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Aliens Fireteam Elite - poradnik do gry

21 września 2021

Aliens Fireteam Elite poradnik, solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz przewodnik po eksploracji, klasach postaci, walce i perkach. Opisujemy również wymagania sprzętowe oraz sterowanie.

Aliens Fireteam Elite - poradnik do gry

Back 4 Blood - poradnik do gry

12 sierpnia 2021

Back 4 Blood poradnik, solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz przewodnik po eksploracji, klasach postaci, walce i deckach. Opisujemy wymagania sprzętowe oraz sterowanie.

Back 4 Blood - poradnik do gry

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

25 maja 2021

Demons Souls (PS5) poradnik i solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz do wszystkich walk z bossami, bohatera, broni, dusz bossów, eksploracji i handlu. Opisujemy wszystkie krainy, klasy postaci i trofea.

Demon's Souls Remake - poradnik do gry

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

9 grudnia 2020

Poradnik do Immortals Fenyx Rising to solucja, porady na start. Wskazówki do walki i skradania, rozwoju postaci i tworzenia eliksirów. Znajdźki, najlepsze bronie, mapy.

Immortals Fenyx Rising - poradnik do gry

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

28 października 2020

Poradnik do gry Watch Dogs Legion stanowi kompendium wiedzy na temat tej gry akcji. Z naszego poradnika dowiesz się, jak werbować NPC, jakie są klasy postaci, jak odnaleźć sekrety w mieście oraz jak ukończyć grę. Nie zabrakło również szczegółowej solucji.

Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

6 października 2020

Poradnik do Genshin Impact to najlepsze porady, wymagania sprzętowe, wskazówki na start. Odpowiadamy, czy jest crossplay i jak wybrać serwer.

Genshin Impact - poradnik do gry

Among Us - poradnik do gry

1 października 2020

Poradnik Among Us to porady dla impostora i crewmate, wymagania sprzętowe, sterowanie, porady na start, jak grać za darmo, informacje o crossplay i tasks; opis mechanik gry. Wyjaśniamy, które zadania udawać, a których nie.

Among Us - poradnik do gry

Mortal Shell - poradnik do gry

20 sierpnia 2020

Mortal Shell poradnik, solucja to najlepsze porady oraz lokalizacja wszystkich sekretów i znajdźiek. Opisaliśmy wszystkie walki z bossami, mechaniki, crafting oraz eksplorację. Poradnik trofeowy zawiera opisem zdobycia platynowego trofeum.

Mortal Shell - poradnik do gry

NiOh 2 - poradnik do gry

2 marca 2020

Poradnik do NiOh 2 to kompendium wiedzy na temat tej soulslike'owej gry akcji. W naszej solucji znajdziesz opis przejścia gry, porady na start, poradnik trofeowy, opis rozwoju postaci, poznasz mechanikę walki, Yokai oraz dowiesz się, jak pokonać bossów.

NiOh 2 - poradnik do gry

Code Vein - poradnik do gry

26 września 2019

Poniższy poradnik co Code Vein stanowi obszerny zbiór informacji związanych z tym RPG-iem akcji. Znajdziesz tutaj porady, które ułatwią ci przygodę w tym niecodziennym świecie. Poradnik zawiera także opis przejścia wszystkich misji fabularnych.

Code Vein - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

26 sierpnia 2019

Poradnik do Remnant From the Ashes to najlepsze porady do tego souls-like'a. Dowiecie się jak nie umierać za często, jak budować swoją postać oraz jak pokonać wszystkich bossów w grze. Opisujemy multiplayera, traits i najlepsze bronie.

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry

13 sierpnia 2019

Z naszym poradnikiem do Dragon Quest Builders 2 zaczniesz grę najlepiej jak to możliwe oraz dokładnie poznasz wszystkie ważne kwestie rozgrywki. Wątpliwości pojawiające się na dalszym etapie zabawy rozjaśni nasz dział FAQ. Sprawdź także poradnik trofeowy!

Dragon Quest Builders 2 - poradnik do gry