Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Święte Drzewo Miquelli
Mapa Elden Ring - Święte Drzewo Miquelli
Korona Świętego Drzewa
Miasto Świętego Drzewa
Plac miejski Świętego Drzewa
Promenada Świętego Drzewa
Kaplica
Kanał rynnowy
Korzenie Świętego Drzewa
Wewnętrzny mur Elphael
Malenia, Bogini Zgnilizny
Powiększ mapę

Elden Ring: Miejsca łaski (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace) w regionie Święte Drzewo Miquelli (Miquella’s Haligtree), do której dostaniecie się po rozwiązaniu zagadki w regionie Uświęcona Śnieżna Równina (Consecrated Snowfield), a dokładniej w Ordina, Liturgicznym Mieście (Ordina, Liturgical Town).

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2022

#1 – Korona Świętego Drzewa

#2 – Miasto Świętego Drzewa

#3 – Plac miejski Świętego Drzewa

#4 – Promenada Świętego Drzewa

#5 – Kaplica

#6 – Kanał rynnowy

#7 – Korzenie Świętego Drzewa

#8 – Wewnętrzny mur Elphael

#9 – Malenia, Bogini Zgnilizny

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace), które znajdują się w regionie Święte Drzewo Miquelli (Miquella's Haligtree). Do tego regionu można dostać po rozwiązaniu zagadki w Ordina, Liturgicznym Mieście (Ordina, Liturgical Town), które znajduje się w Uświęconej Śnieżnej Równinie (Consecrated Snowfield).

Miejsca łaski służą między innymi jako checkpoint. Gdy wejdziecie w interakcję z jednym z nich, po śmierci znajdziecie się właśnie w ostatnio aktywowanym miejscu łaski.

Podczas przemierzania całego regionu Święte Drzewo Miquelli (Miquella's Haligtree), będziecie w stanie odkryć 9 miejsc łask (sites of grace).

Aby dostać się do Świętego Drzewa Miquelli (Miquellas Haligtree) należy rozwiązać zagadkę w regionie Uświęcona Śnieżna Równina (Consecrated Snowfield), a dokładnie w Ordina, Liturgicznym Mieście (Ordina, Liturgical Town) - Elden Ring: Miejsca łaski (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby dostać się do Świętego Drzewa Miquelli (Miquella's Haligtree) należy rozwiązać zagadkę w regionie Uświęcona Śnieżna Równina (Consecrated Snowfield), a dokładnie w Ordina, Liturgicznym Mieście (Ordina, Liturgical Town).

Będąc w Liturgicznym Mieście, musicie wejść w interakcję z Wiecznym Więzieniem (Evergaol) - Elden Ring: Miejsca łaski (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Będąc w Liturgicznym Mieście, musicie wejść w interakcję z Wiecznym Więzieniem (Evergaol). Następnie, musicie podążać za czterema rzeźbami, które emitują światło i wejść z nimi w interakcję. Znajdują się one zarówno na niższych jak i wyższych poziomach.

Jednocześnie musicie uważać na łuczniczki na dachach, oraz niewidzialnych zabójców - Elden Ring: Miejsca łaski (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Jednocześnie musicie uważać na łuczniczki na dachach, oraz niewidzialnych zabójców. Po aktywowaniu wszystkich rzeźb, złamiecie pieczęć, dzięki czemu droga do teleportu stanie się otwarta. Teraz wystarczy tylko skorzystać z portalu, aby przenieść się do Świętego Drzewa Miquelli (Miquella's Haligtree).