Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak wykonać serię zadań Blaidda (Blaidd), którego znajdziecie w Lesie Mgieł (Mistwood). Zadanie te powiązane są z Ranni oraz Seluvisem. (Seluvis).

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring przeczytacie o tym, jak wykonać serię zadań związanych z Blaiddem (Blaidd), którego spotkacie w Lesie Mgieł (Mistwood). Jego misje powiązane są z innymi postaciami, między innymi z Ranni oraz Seluvisem (Seluvis). Dowiecie się stąd o jego dokładnej lokalizacji, przebiegu zadań oraz nagrodach za ich wykonanie.

Lokacja

Dokładna lokalizacja Blaidda to ruiny w Lesie Mgieł (Mistwood) w Pogrobnie (Limgrave) - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Dokładna lokalizacja Blaidda to ruiny w Lesie Mgieł (Mistwood) w Pogrobnie (Limgrave). Pojawi się on jednak tylko wtedy, gdy zacznie wyć w okolicach lasu, a ponadto skorzystacie z gestu otrzymanego od kupca Kale'a (Merchant Kale).

Jak wykonać quest?

Po udaniu się do Lasu Mgieł (Mistwood) i usłyszeniu wycia wilka, udajcie się do Pogrobna (Limgrave), a dokładniej do Kościoła Elleha (Church of Elleh). Porozmawiajcie z nim, aby otrzymać gest pstryknięcia palcami.

Następnie udajcie się do ruin wskazanych na zdjęciu, użyjcie pstryknięcia palcami, a Blaidd się pojawi wokół ruin. Porozmawiajcie z nim. Powie on Wam, że szuka człowieka, który nazywa się Darriwil.

Darriwil znajduje się w Pogrobnie (Limgrave), a dokładniej w Wiecznym więzieniu rycerza bez pana (Forlorn Hound Evegaol) - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Darriwil znajduje się w Pogrobnie (Limgrave), a dokładniej w Wiecznym więzieniu rycerza bez pana (Forlorn Hound Evegaol).

Wieczne więzienie znajduje się tam, gdzie pokazuje żółta strzałka - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Wieczne więzienie znajduje się tam, gdzie pokazuje żółta strzałka. Wchodząc na arenę, możecie przyzwać do pomocy Blaidda. Więcej informacji o tym, jak pokonać Darriwila, znajdziecie tutaj: Darriwil, wasalny rycerz (Bloodhound Knight Darriwil).

Po walce porozmawiajcie z nim, otrzymacie dzięki temu Ponury Kamień Kowalski [2] (Somber Smithing Stone [2]). Rozmawiając z nim ponownie, otrzymacie informację o kowalu, który znajduje się na drodze do Karyjskiej posiadłości (Carian Manor), mowa o Ijim (Iji). Jest to jednak opcjonalne, aby iść do niego.

Dalsze zadania powiązane są z zadaniami Ranni - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Dalsze zadania powiązane są z zadaniami Ranni. Udając się do niej, a następnie rozmawiając z duchową projekcją Blaidda, dowiecie się, że znaleźć go możecie w podziemnym regionie Rzeka Siofra (Siofra River).

Będzie on stacjonować przy krawędzi, blisko schodów prowadzących do Królewskiego przodka (Ancestor Spirit) - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Będzie on stacjonować przy krawędzi, blisko schodów prowadzących do Królewskiego przodka (Ancestor Spirit). Porozmawiajcie z nim, a potem udajcie się do Seluvisa, który znajduje się w swojej wieży w Karyjskiej posiadłości (Carian Manor). On z kolei przekaże Wam instrukcję, które musicie dać Czarodziejce Sellen (Sorceress Sellen). Po rozmowie z Sellen, wróćcie do Blaidda.

Opowie on Wam o festiwalu, który odbędzie się w Zamku Lwiej Grzywy (Redmane Castle), w Caelid - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Opowie on Wam o festiwalu, który odbędzie się w Zamku Lwiej Grzywy (Redmane Castle), w Caelid. Po pokonaniu bossa o nazwie Radahn, Gwiezdna Plaga (Starscourge Radahn), porozmawiajcie z Blaiddem na arenie.

Po pokonaniu Radahna, udajcie się ponownie do Wiecznego więzienia rycerza bez pana (Forlon Hound Evergaol) w Pogrobnie (Limgrave). Blaidd zostanie tam uwięziony. Jeśli chcecie ruszyć zadanie dalej, musicie go stamtąd uwolnić.

Gdy ukończycie wszystkie zadania od Ranni, udajcie się do jej wieży - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Gdy ukończycie wszystkie zadania od Ranni, udajcie się do jej wieży. Na dole znajdziecie wrogo nastawionego do Was Blaidda. Musicie go pokonać w pojedynku. Właśnie tak zakończycie szereg zadań.

Nagroda za wykonanie questa

Za wykonanie serii zadań Blaidda, otrzymacie między innymi jego set, dzięki czemu będziecie mogli wyglądać jak on. Dostaniecie je za pokonanie go w pojedynku.

Jego twarz natomiast znajduje się na murach, niedaleko Wieży Seluvisa (Seluviss Rise) - Elden Ring: Blaidd - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Jego "twarz" natomiast znajduje się na murach, niedaleko Wieży Seluvisa (Seluvis's Rise).