Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Pałac Mohgwyna
Mapa Elden Ring - Pałac Mohgwyna
Wejście do Mauzoleum Dynastii
Wejście do Mauzoleum Dynastii
Kokon Niebanina
Skalna droga do pałacu
Powiększ mapę

Elden Ring: Miejsca łaski (Pałac Mohgwyna) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace) w podziemnym regionie Pałac Mohgwyna (Mohgwyn Palace), do którego dostaniecie się w trakcie wykonywania misji Białoszczękiego Varre’a (White Mask Varre).

Ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2022

#1 – Wejście do Mauzoleum Dynastii

#2 – Wejście do Mauzoleum Dynastii

#3 – Kokon Niebanina

#4 – Skalna droga do pałacu

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace), które znajdują się w podziemnym regionie Pałac Mohgwyna (Mohgwyn Palace). Do tego regionu można dostać się, będąc w trakcie wykonywania misji Białoszczękiego Varre'a (White Mask Varre).

Miejsca łaski służą między innymi jako checkpoint. Gdy wejdziecie w interakcję z jednym z nich, po śmierci znajdziecie się właśnie w ostatnio aktywowanym miejscu łaski.

Podczas przemierzania całego podziemnego regionu Pałac Mohgwyna (Mohgwyn Palace), będziecie w stanie odkryć tylko 4 miejsca łask (sites of grace).

Aby dostać się do Pałacu Mohgwyna (Mohgwyn Palace) macie dwa sposoby - Elden Ring: Miejsca łaski (Pałac Mohgwyna) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby dostać się do Pałacu Mohgwyna (Mohgwyn Palace) macie dwa sposoby. Pierwszy związany jest z postępem fabularnym. Musicie dostać się do sekretnego regionu, który zwie się Uświęcona Śnieżna Równina (Consecrated Snowfield). Na wschodzie regionu znajduje się zakrwawiony teleport, który przeniesie Was do Pałacu.

Drugi sposób to skorzystanie z Medalu rycerza czystej krwi (Pureblood Knights Medal) - Elden Ring: Miejsca łaski (Pałac Mohgwyna) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Drugi sposób to skorzystanie z Medalu rycerza czystej krwi (Pureblood Knight's Medal). Więcej o tym, jak zdobyć ten medal, przeczytacie na osobnej stronie poradnika: Białoszczęki Varre (White Mask Varre).