Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Pora dnia - czy ma znaczenie? Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring odpowiada na pytanie – czy pora dnia (pass time) ma znaczenie w grze, a jeśli tak, to jakie.

Ostatnia aktualizacja: 25 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się o tym, czy zmiana pory dnia (pass time) ma jakiekolwiek znaczenie, a jeśli tak to jakie.

Elden Ring poza otwartym światem, wprowadza również możliwość zmiany pory dnia. Porę dnia można zmienić podczas odpoczywania w miejscach łaski. Wybrać można pomiędzy rankiem, popołudniem a nocą. W każdym wypadku przeciwnicy inaczej reagują.

Co więcej, w zależności od wyboru danej pory dnia, możecie spotkać kompletnie innych przeciwników - Elden Ring: Pora dnia - czy ma znaczenie? - Elden Ring - poradnik do gry

Co więcej, w zależności od wyboru danej pory dnia, możecie spotkać kompletnie innych przeciwników. Przykładowo, na moście w Limgrave, gdy wybierzecie nocną porę dnia, napotkacie unikalnego przeciwnika, mini bossa, nazywającego się Nocna Kawaleria (Night's Cavalry). Pojawi się on tylko w tej konkretnej porze, dlatego nie zawalczycie z nim podczas dnia.

Warto eksperymentować z daną porą dnia, gdyż dzięki temu możecie napotkać nowych przeciwników oraz nowe nagrody. Poza tym, możecie zobaczyć jak inaczej reagują konkretne typy przeciwników.