Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Płaczący Półwysep - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Płaczący Półwysep - Popioły i Prochy
Potężny strzał
Barykada z tarczy
Prochy półczłowieka
Prochy jastrzębia bojowego
Bezgłowa Lhutel
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Płaczący Półwysep) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Płaczącym Półwyspie (Weeping Peninsula), który połączony jest z Pogrobnem (Limgrave).

Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Płaczący Półwysep - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Płaczącym Półwyspie (Weeping Peninsula). Jest to region połączony z Pogrobnem (Limgrave), znajdującym się na południu.

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

Podczas przemierzania regionu Płaczący Półwysep (Weeping Peninsula), będziecie w stanie zdobyć 2 popioły wojny (ashes of war) oraz 3 prochy duchów (spirit ashes)..

Popioły wojny - Potężny strzał (Mighty Shot) [1]

Popiół wojny zdobędziecie zabijając skarabeusza, który znajduje się na głównej drodze.

Popioły wojny - Barykada z tarczy (Barricade Shield) [2]

Barykadę z tarczy zdobędziecie pokonując Nocną kawalerię (Knights Cavalry) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Płaczący Półwysep) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Barykadę z tarczy zdobędziecie pokonując Nocną kawalerię (Knight's Cavalry). Aby się pojawiła, odpocznijcie przy miejscu łaski, a następnie wybierzcie nocną porę dnia.

Prochy duchów - Prochy półczłowieka (Demi-Human Ashes) [1]

Prochy te otrzymacie po pokonaniu Ogara Pogrzebanego Złotego Drzewa (Erdtree Burial Watchdog) w Katakumbach Palownika (Impalers Catacombs) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Płaczący Półwysep) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy te otrzymacie po pokonaniu Ogara Pogrzebanego Złotego Drzewa (Erdtree Burial Watchdog) w Katakumbach Palownika (Impaler's Catacombs).

Prochy duchów - Prochy jastrzębia bojowego (Warhawk Ashes) [2]

Aby zdobyć ten popiół wojny, musicie najpierw znaleźć Obraz Proroctwo (Prophecy Painting), który znajduje się w Zamku Burzowego Całunu (Stormveil Castle), niedaleko miejsca łaski Baszta (Rampart Tower) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Płaczący Półwysep) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby zdobyć ten popiół wojny, musicie najpierw znaleźć Obraz "Proroctwo" (Prophecy Painting), który znajduje się w Zamku Burzowego Całunu (Stormveil Castle), niedaleko miejsca łaski Baszta (Rampart Tower). Wyjdźcie na zewnątrz, zejdźcie schodami w dół, omijając ogra i psa, a następnie skręćcie w prawo. W środku znajduje się obraz.

Następnie udajcie się do Kościoła Pielgrzymki (Church of Pilgrimage) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Płaczący Półwysep) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Następnie udajcie się do Kościoła Pielgrzymki (Church of Pilgrimage). Na tyłach kościoła powinien pojawić się duch siedzący na krześle. Po chwili zniknie i nagrodzi Was kolejnym prochem.

Prochy duchów - Bezgłowa Lhutel (Lhutel the Headless) [3]

Udajcie się do Przycmentarnych katakumb (Tombsward Catacombs), następnie pokonajcie Cmentarny cień (Cemetery Shade) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Płaczący Półwysep) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się do Przycmentarnych katakumb (Tombsward Catacombs), następnie pokonajcie Cmentarny cień (Cemetery Shade).