Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Przeklęte Farum Azula - Czary i Inkantacje
Mapa Elden Ring - Przeklęte Farum Azula - Czary i Inkantacje
Fortyfikacja złotej błyskawicy
Powiększ mapę

Elden Ring: Czary i Inkantacje (Przeklęte Farum Azula) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich czarów (sorceries) i inkantacji (incantations), które znajdziecie w Przeklętym Farum Azula (Crumbling Farum Azula), do którego dostaniecie się po rozmowie z Meliną w Kuźni Olbrzymów (Forge of the Giants) po pokonaniu Ognistego olbrzyma (Fire Giant).

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Przeklęte Farum Azula - Czary i Inkantacje

Inkantacje

Czary

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich czarów (sorceries) oraz inkantacji (incantations), które możecie znaleźć w Przeklętym Farum Azula (Crumbling Farum Azula), do którego dostaniecie się po rozmowie z Meliną w Kuźni Olbrzymów (Forge of the Giants) po pokonaniu Ognistego olbrzyma (Fire Giant). Został tutaj opisany sposób jak zdobyć poszczególne czary oraz inkantacje.

Aby korzystać z czarów, należy wyekwipować dowolny kostur znaleziony w grze, a następnie wyekwipować czary w zakładce Zapamiętaj czar podczas odpoczynku przy miejscu łaski (site of grace). Podobnie jest w przypadku inkantacji, tyle że do użycia ich potrzebujecie talizmanów bądź pieczęci.

W Przeklętym Farum Azula, będziecie w stanie zdobyć 1 inkantacje. Niestety, w tym regionie nie ma żadnych czarów do znalezienia.

Inkantacje - Fortyfikacja złotej błyskawicy (Golden Lightning Fortification) [1]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Przeklęte Farum Azula) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Następnie zabijcie skarabeusza, który się tam znajduje, aby zdobyć tę inkantację. Uważajcie jednakże na śpiącego nieopodal smoka, który po obudzeniu może przysporzyć sporo problemów.