Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Rzeka Siofra
Mapa Elden Ring - Rzeka Siofra
Brzeg rzeki Siofra
Las Wyznawców
Pod studnią
Czeluście studni rzeki Siofra
Nokron, Wieczne Miasto
Las Przodków
Święta Ziemia Nocy
Łza Naśladowcy
Klfiy z widokiem na akwedukt
Basen Wielkiego Wodospadu
Powiększ mapę

Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Siofra) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace) w podziemnym regionie Rzeka Siofra (Siofra River), do której dostaniecie się po skorzystaniu ze Studni Rzeki Siofra (Siofra River Well).

Ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2022

#1 – Brzeg rzeki Siofra

#2 – Las Wyznawców

#3 – Pod studnią

#4 – Czeluście studni rzeki Siofra

#5 – Nokron, Wieczne Miasto

#6 – Las Przodków

#7 – Święta Ziemia Nocy

#8 – Łza Naśladowcy

#9 – Klfiy z widokiem na akwedukt

#10 – Basen Wielkiego Wodospadu

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace), które znajdują się w podziemnym regionie Rzeka Siofra (Siofra River). Do tego regionu można dostać po skorzystaniu ze Studni Rzeki Siofra (Siofra River Well).

Miejsca łaski służą między innymi jako checkpoint. Gdy wejdziecie w interakcję z jednym z nich, po śmierci znajdziecie się właśnie w ostatnio aktywowanym miejscu łaski.

Podczas przemierzania całego podziemnego regionu Rzeka Siofra (Siofra River), będziecie w stanie odkryć 10 miejsc łask (sites of grace).

Do Rzeki Siofra można dostać się na kilka sposobów - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Siofra) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Do Rzeki Siofra można dostać się na kilka sposobów. Pierwszym z nich, jest skorzystanie ze Studni Rzeki Siofra (Siofra River Well), która znajduje się Pogrobnie, a dokładniej w Lesie Mgieł (Mistwood).

Drugi sposób pozwalający się dostać do dalszej części Rzeki Siofra (Siofra River) to dotarcie do Nokronu, Wiecznego Miasta (Nokron, Eternal City) - Elden Ring: Miejsca łaski (Rzeka Siofra) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Drugi sposób pozwalający się dostać do dalszej części Rzeki Siofra (Siofra River) to dotarcie do Nokronu, Wiecznego Miasta (Nokron, Eternal City). Dostaniecie się tam schodząc w głąb Lasu Mgieł (Mistwood) po pokonaniu Radahna. Musicie udać się do miejsca, w którym zobaczycie roztrzaskaną ziemię oraz jej kawałki unoszące się w powietrzu. Tam znajdywać się zejście do Nokronu.