Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Najlepsze czary - lista Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę najlepszych czarów (sorceries), które są bardzo pomocne zarówno w trybie PvE jak i PvP.

Ostatnia aktualizacja: 4 maja 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę najlepszych czarów (sorceries) w grze. Jeśli wolicie walkę na dystans, zdecydowanie warto zaopatrzyć się we wszystkie czary znajdujące się na tej liście. Pomogą one zarówno podczas walki ze zwykłymi przeciwnikami i bossami, jak i podczas walk PvP.

Wielki odłamek błyskamienia (Great Glintstone Shard)

Czar ten wydaje się najlepszą opcją wśród wszystkich błyskamiennych pocisków - Elden Ring: Najlepsze czary - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Czar ten wydaje się najlepszą opcją wśród wszystkich błyskamiennych pocisków. Zadaje mniejsze obrażenia niż Kometa, aczkolwiek zużywa również o wiele mniej many. Jest to idealny balans pomiędzy obrażeniami, szybkością pocisku oraz zużyciem many.

Czar ten jest idealny na średnim dystansie. W wielu przypadkach wystarczy użyć raz, aby zabić mniejszego wroga. Idealnie nadaje się również do walki z większymi przeciwnikami.

Aby skutecznie używać tego czaru potrzebujecie wyekwipowanego kostura, mieć przynajmniej 16 punktów mądrości (intelligence) oraz posiadać przynajmniej jedno wolne miejsce do zapamiętania czaru.

Błyskamienny łuk (Glintstone Arc)

Jeden z początkowych czarów, a jakże skuteczny na każdym etapie gry - Elden Ring: Najlepsze czary - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Jeden z początkowych czarów, a jakże skuteczny na każdym etapie gry. Błyskamienny łuk (Glintstone Arc) ma bardzo duży zasięg, ponadto szerokość pocisku jest coraz większa im dalej leci pocisk. Zadaje całkiem spore obrażenia, do tego trafia wszystkich wrogów, przez których czar ten przeleci.

Jest nieco lepszy do rozgrywki PvE, jednakże w PvP również spełni Wasze oczekiwania, zwłaszcza, gdy będziecie używać tego czaru naprzemiennie z innymi, dzięki czemu wróg nie spodziewa się go.

Aby skutecznie używać tego czaru potrzebujecie wyekwipowanego kostura, mieć przynajmniej 13 punktów mądrości (intelligence) oraz posiadać przynajmniej jedno wolne miejsce do zapamiętania czaru.

Armata Haimy (Cannon of Haima)

Armata Haimy nadaje się idealnie zarówno do PvE jak i PvP (bardziej w przypadku najazdów niż zwykłych pojedynków 1v1) - Elden Ring: Najlepsze czary - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Armata Haimy nadaje się idealnie zarówno do PvE jak i PvP (bardziej w przypadku najazdów niż zwykłych pojedynków 1v1). Armata ma przyzwoity zasięg, zadaje olbrzymie obrażenia.

Co więcej, wybuch jest bardzo duży, co może spowodować, że inny gracz nie będzie spodziewać się, że ten go trafi, będąc nieco dalej. W przypadku PvE, rozprysk może zabić wielu wrogów jednocześnie, jeśli będą stać blisko siebie.

{/ramkazielona}Aby skutecznie używać tego czaru potrzebujecie wyekwipowanego kostura, mieć przynajmniej 25 punktów mądrości (intelligence) oraz posiadać przynajmniej jedno wolne miejsce do zapamiętania czaru.{/ramkazielona}

Księżycowe ostrze Aduli (Adula's Moonblade)

Jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o magiczne wielkie miecze / ostrza - Elden Ring: Najlepsze czary - lista - Elden Ring - poradnik do gry

Jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o magiczne wielkie miecze / ostrza. Czar wykonuje atak horyzontalny, który może trafić wielu przeciwników naraz. Co więcej, ma duży zasięg, gdyż po wykonaniu standardowego ataku, tworzy się mroźny pocisk, który leci na wprost. Mimo to, warto używać tego czaru na bliskim dystansie, gdyż dzięki temu zadacie obrażenia zarówno od cięcia, jak i od mroźnego pocisku.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie