Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Zakazane Krainy - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Zakazane Krainy - Popioły i Prochy
Widmowe cięcie
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Zakazane Krainy) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Zakazanych Krainach (Forbidden Lands), czyli w regionie łączącym Leyndell z Szczytami Gór Olbrzymów (Mountaintops of the Giants).

Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Zakazane Krainy - Popioły i Prochy

Prochy wojny

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Zakazanych Krainach (Forbidden Lands). Jest to region łączący Leyndell oraz Szczyty Gór Olbrzymów (Mountaintops of the Giants)

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

Podczas przemierzania regionu Zakazane Krainy, będziecie w stanie zdobyć 1 popiół wojny (ash of war). Niestety, w tym regionie nie znajdują się żadne prochy duchów (spirit ashes).

Popiół wojny - Widmowe cięcie (Phantom Slash) [1]

Popiół wojny zdobędziecie wyłącznie w nocy, gdyż musicie pokonać kolejną Nocną kawalerię (Nights Cavalry) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Zakazane Krainy) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Popiół wojny zdobędziecie wyłącznie w nocy, gdyż musicie pokonać kolejną Nocną kawalerię (Night's Cavalry). Udając się we wskazane miejsce w nocy, zawalczycie z pobocznym bossem.