Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Znak nagrobka - co oznacza? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się co oznacza znak nagrobka oraz jak z tego skorzystać.

Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring wyjaśnia, od czego zależy pojawienie się charakterystycznego nagrobka po lewej stronie ekranu, oraz co można z tym zrobić, gdy się pojawi. Dowiecie się również jak zdobyć przedmiot, który reaguje na znak nagrobka.

Co oznacza znak nagrobka?

Charakterystyczny znak nagrobka, który pojawia się po lewej stronie ekranu, oznacza, że od tego momentu, będziecie mogli skorzystać z prochów, aby przyzwać posiłki - Elden Ring: Znak nagrobka - co oznacza? - Elden Ring - poradnik do gry

Charakterystyczny znak nagrobka, który pojawia się po lewej stronie ekranu, oznacza, że od tego momentu, będziecie mogli skorzystać z prochów, aby przyzwać posiłki. Wszystko zależy od tego, jakie prochy przywołania posiadacie oraz od tego, ile many posiadacie, gdyż to właśnie nią płacicie za przyzwanie.

Jak korzystać z przywołania?

Aby możliwe było przyzywanie duchów, musicie po zdobyciu gwizdka, który wzywa wierzchowca, udać się do Kościoła Elleha, a następnie odpocząć przy miejscu łaski i wybrać nocną porę dnia - Elden Ring: Znak nagrobka - co oznacza? - Elden Ring - poradnik do gry

Aby możliwe było przyzywanie duchów, musicie po zdobyciu gwizdka, który wzywa wierzchowca, udać się do Kościoła Elleha, a następnie odpocząć przy miejscu łaski i wybrać nocną porę dnia. Wtedy pojawi się wiedźma Renna, z którą musicie porozmawiać i odpowiedzieć, że posiadacie zdolność przyzwania wierzchowca. Nagrodzi ona Was dzwonkiem, który pozwala przyzywać dusze.

Od czego zależy pojawienie się nagrobka?

Mimo tego, że posiadacie już dzwonek oraz niektóre prochy dusz, nie zawsze będziecie mogli skorzystać z przywołania. Dostępne jest ono tylko w momencie, gdy pojawi się nagrobek na ekranie.

Nagrobek najczęściej pojawia się w miejscach, które mogą sprawić trudność, jeśli walczycie w pojedynkę - Elden Ring: Znak nagrobka - co oznacza? - Elden Ring - poradnik do gry

Nagrobek najczęściej pojawia się w miejscach, które mogą sprawić trudność, jeśli walczycie w pojedynkę. Są to najczęściej obozowiska, potężniejsi przeciwnicy lub bossowie. Po samym pojawieniu się nagrobka na ekranie, możecie wywnioskować, że czeka Was poważniejsza potyczka nieopodal miejsca, w którym nagrobek się pojawił.