Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Pogrobno - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Pogrobno - Popioły i Prochy
Tupnięcie (zamaszyste)
Burzowe stąpnięcie
Gorliwość
Napierające pchnięcie
Gravitas
Dobycie
Rzucenie na ziemię
Krwawe cięcie
Święte ostrze
Złota przysięga
Szał
Burzowa ściana
Władca Burz
Burzowe natarcie
Bariera Thopsa
Wypędzony rycerz Oleg
Prochy samotnego wilka
Prochy wędrownego szlachcica
Prochy szlachetnego czarodzieja
Prochy żołnierza Godricka
Prochy duchowej meduzy
Wypędzony rycerz Engvall
Prochy szkieletnika
Deenh, Burzowy Jastrząb
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Pogrobno) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Pogrobnie (Limgrave).

Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Pogrobno - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Pogrobnie (Limgrave).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

Podczas przemierzania regionu Pogrobno (Limgrave), będziecie w stanie zdobyć 15 popiołów wojny (ashes of war) oraz 9 prochów duchów (spirit ashes).

Popiół wojny - Tupnięcie zamaszyste (Stamp Sweep) [1]

Popiół wojny zdobędziecie zabijając niewidzialnego skarabeusza na plaży - Elden Ring: Popioły i Prochy (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Popiół wojny zdobędziecie zabijając niewidzialnego skarabeusza na plaży. Musicie ustawić się na wprost niego. Będzie on chodzić w kółko. Po zabiciu go otrzymacie tupnięcie.

Popiół wojny - Burzowe stąpnięcie (Storm Stomp) [2]

Burzowe stąpnięcie (Storm Stomp) zdobędziecie, udając się do Przedniej Bramy Ruin (Gatefront Ruins) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Burzowe stąpnięcie (Storm Stomp) zdobędziecie, udając się do Przedniej Bramy Ruin (Gatefront Ruins). Znajduje się tam zejście do podziemi. Otwórzcie drzwi, a w skrzyni znajdziecie popiół wojny.

Popiół wojny - Gorliwość (Determination) [3]

Obok grupy żołnierzy w północnej części Jeziora Agheel (Ahgeel Lake) znajduje się skarabeusz, którego musicie zabić, aby otrzymać popiół.

Popiół wojny - Napierające pchnięcie (Repeating Thrust) [4]

Napierające pchnięcie otrzymacie za pokonanie Nocnej kawalerii (Nights Cavalry) w Pogrobnie - Elden Ring: Popioły i Prochy (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Napierające pchnięcie otrzymacie za pokonanie Nocnej kawalerii (Night's Cavalry) w Pogrobnie. Pamiętajcie, aby udać się we wskazane miejsce na mapie w nocy, gdyż tylko wtedy boss pojawi się na moście.

Popiół wojny - Gravitas (Gravitas) [5]

Gravitas znajdziecie zeskakując na małą plażę. Znajduje się tam prąd powietrzny. Wylądujcie na nim, będąc jednocześnie na wierzchowcu, następnie pokonajcie przeciwnika znajdującego się na plaży. Po pokonaniu go, podnieście popiół wojny.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie