Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Manualne zapisywanie - czy istnieje? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej strone poradnika do Elden Ring dowiecie się, czy istnieje manualne zapisywanie swojego postępu w grze.

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera odpowiedź na pytanie, czy istnieje możliwość manualnego zapisu swojego postępu w grze.

Elden Ring nie wykorzystuje ręcznych zapisów. Każdy postęp jaki zrobisz w grze, automatycznie aktualizuje bieżący plik zapisu w czasie rzeczywistym. Oznacza że jeśli wejdziesz do nowego obszaru i zginiesz, nie będziesz w stanie cofnąć śmierci poprzez powrót do poprzedniego stanu zapisu.

Gra będzie również automatycznie zapisywać się w regularnych odstępach czasu, niezależnie od Waszych postępów i aktywności - Elden Ring: Manualne zapisywanie - czy istnieje? - Elden Ring - poradnik do gry

Gra będzie również automatycznie zapisywać się w regularnych odstępach czasu, niezależnie od Waszych postępów i aktywności. Ponadto, Elden Ring nie może zostać wstrzymane, choć możliwe jest wyjście z gry w dowolnym momencie (z wyjątkiem sesji wieloosobowej online) i ponowne zalogowanie się. Gra wznowi się dokładnie w miejscu, w którym ją przerwaliście. Jeśli jednak staniecie naprzeciwko bossa, zostaniecie przeteleportowani poza arenę, gdy zalogujecie się ponownie. Co więcej, zdrowie bossa zostanie w pełni przywrócone.

Warto wychodzić z gry za pomocą opcji Quit Game, gdyż w innym przypadku ryzykujecie uszkodzeniem danych zapisu, co może spowodować utratę wszystkich swoich postępów - Elden Ring: Manualne zapisywanie - czy istnieje? - Elden Ring - poradnik do gry

Warto wychodzić z gry za pomocą opcji "Quit Game", gdyż w innym przypadku ryzykujecie uszkodzeniem danych zapisu, co może spowodować utratę wszystkich swoich postępów. Kończąc grę, zawsze używajcie funkcji "Quit Game" przed zamknięciem.