Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Jezioro Zgnilizny
Mapa Elden Ring - Jezioro Zgnilizny
Brzegi Jeziora Zgnilizny
Wielki Klasztor
Powiększ mapę

Elden Ring: Miejsca łaski (Jezioro Zgnilizny) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich miejsc łaski (sites of grace) w podziemnym regionie Jezioro Zgnilizny (Lake of Rot), do którego dostaniecie się, przemierzając południowo-wschodnią część głównego koryta Rzeki Ainsel (Ainsel River Main).

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2022

#1 – Brzegi Jeziora Zgnilizny

#2 – Wielki Klasztor

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się, gdzie znaleźć wszystkie miejsca łaski (sites of grace) w Jeziorze Zgnilizny. Dostęp do tego regionu otrzymacie po dotarciu do południowo-wschodniej części głównego koryta Rzeki Ainsel (Ainsel River Main)

Miejsca łaski służą między innymi jako checkpoint. Gdy wejdziecie w interakcję z jednym z nich, po śmierci znajdziecie się właśnie w ostatnio aktywowanym miejscu łaski.

Podczas przemierzania całego podziemnego regionu Jezioro Zgnilizny (Lake of Rot), będziecie w stanie odkryć 2 miejsca łask (sites of grace).

Jezioro zgnilizny charakteryzuje się bardzo dużym obszarem oraz tym, że chodzenie po nim nakłada szkarłatną zgniliznę - Elden Ring: Miejsca łaski (Jezioro Zgnilizny) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Jezioro zgnilizny charakteryzuje się bardzo dużym obszarem oraz tym, że chodzenie po nim nakłada szkarłatną zgniliznę. Jeśli chcecie przemierzać tę lokację, warto uzbroić się w przedmioty, które redukują do zera szkarłatną zgniliznę, nałożyć na siebie pancerze, które dobrze przed nią chronią.