Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Góra Gelmir - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Góra Gelmir - Popioły i Prochy
Grad
Rycerski hart
Na wylot
Wasalny rycerz Floh
Zdeprawowany perfumiarz Carmaan
Prochy człowieka-węża
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Góra Gelmir) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) na Górze Gelmir (Mt. Gelmir), który połączony jest z Wulkanicznym dworem (Volcano Manor).

Ostatnia aktualizacja: 26 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Góra Gelmir - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się na Górze Gelmir (Mt. Gelmir). Jest to region połączony z Wulkanicznym dworem (Volcano Manor).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

Podczas przemierzania regionu Góra Gelmir, będziecie w stanie zdobyć 3 popioły wojny (ashes of war) oraz 3 prochy duchów (spirit ashes).

Popioły wojny - Grad (Barrage) [1]

Popiół wojny zdobędziecie zabijając skarabeusza, który znajduje się na jeziorze.

Popioły wojny - Rycerski hart (Royal Knight's Resolve) [2]

Popiół znajduje się w Wulkanicznym dworze (Volcano Manor) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Góra Gelmir) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Popiół znajduje się w Wulkanicznym dworze (Volcano Manor). Po pokonaniu Szlachcica boskiej skóry (Godskin Noble), powinniście iść przed siebie, do momentu, aż natraficie na wielu przeciwników ludzi-węży. Następnie musicie zeskoczyć po wiszących klatkach na sam dół. Tam znajduje się pokój, w którym znajdziecie popiół.

Uważajcie na przeciwników, którzy będą chcieli Was złapać. Jeśli korzystacie z magii, możecie ich zabić za jej pomocą, będąc na klatce.

Popioły wojny - Na wylot (Through and Through) [2]

Popiół znajdziecie we wskazanym miejscu na mapie, po zabiciu niewidzialnego skarabeusza - Elden Ring: Popioły i Prochy (Góra Gelmir) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Popiół znajdziecie we wskazanym miejscu na mapie, po zabiciu niewidzialnego skarabeusza. Zostawia on ślady stóp, idąc po ziemi, dlatego też warto ustawić się w takim miejscu, aby być naprzeciwko niego. Następnie, gdy skarabeusz się zbliży, wykonajcie atak.

Prochy duchów - Wasalny rycerz Floh (Bloodhound Knight Floh) [1]

Prochy te otrzymacie po pokonaniu Rudego wilka czempiona (Red Wolf of the Champion) w Grobie bohatera Gelmir (Gelmir Heros Grave) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Góra Gelmir) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy te otrzymacie po pokonaniu Rudego wilka czempiona (Red Wolf of the Champion) w Grobie bohatera Gelmir (Gelmir Hero's Grave).

Prochy duchów - Zdeprawowany perfumiarz Carmaan (Depraved Perfumer Carmaan) [2]

Aby zdobyć ten popiół wojny, musicie otworzyć pokój po prawej stronie w Wulkanicznym dworze (Volcano Manor), następnie uderzyć ścianę w prawym-górnym rogu pokoju - Elden Ring: Popioły i Prochy (Góra Gelmir) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby zdobyć ten popiół wojny, musicie otworzyć pokój po prawej stronie w Wulkanicznym dworze (Volcano Manor), następnie uderzyć ścianę w prawym-górnym rogu pokoju. Jest to iluzja.

Następnie, gdy dojdziecie do etapu, w którym zauważycie schody prowadzące na dół, nie idźcie nimi, tylko skręćcie w lewo. Zauważycie korytarz pełen ślimaków. Gdy wydawać się Wam będzie, że jesteście w ślepym zaułku, uderzcie w ścianę po lewej stronie. Znajdziecie się w kolejnym pokoju, a w nim będzie popiół perfumiarza.

Prochy duchów - Prochy człowieka-węża (Man-Serpent Ashes) [3]

Po pokonaniu Szlachcica boskiej skóry (Godskin Noble), powinniście iść przed siebie, do momentu, aż natraficie na wielu przeciwników ludzi-węży - Elden Ring: Popioły i Prochy (Góra Gelmir) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Po pokonaniu Szlachcica boskiej skóry (Godskin Noble), powinniście iść przed siebie, do momentu, aż natraficie na wielu przeciwników ludzi-węży. Zamiast skręcać w lewo, zeskakując po celach na dół, skręćcie w prawo. Tam znajdziecie ołtarz-pokój wypełniony dużą ilością ludzi-węży. Przed ołtarzem znajdywać się będzie proch ducha.