Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Głebiny - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Głebiny - Popioły i Prochy
Złota kraina
Cięcie próżni
Prochy żołnierza mauzoleum
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Głębiny) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Głębinach (Deeproot Depths), do których dostać można się po pokonaniu bossa Nieustraszony Gargulec (Valiant Gargoyle), a następnie po wejściu do trumny w Basenie Wielkiego Wodospadu (Great Waterfall Basin).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Głebiny - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), w Głębinach (Deeproot Depths), do których dostać można się po pokonaniu bossa Nieustraszony Gargulec (Valiant Gargoyle). W tejże lokacji, czyli w Basenie Wielkiego Wodospadu (Great Waterfall Basin) znajduje się trumna, z którą trzeba wejść w interakcję.

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W Głębinach, będziecie w stanie zdobyć 2 popioły wojny (ashes of war) oraz 1 proch ducha (spirit ash).

Popiół wojny - Złota kraina (Golden Land) [1]

Należy pójść we wskazane miejsce na mapie, do miejsca łaski Szczyt Wielkiego Wodospadu (Great Waterfall Crest). Następnie idźcie w lewo, niedaleko wielkich mrówek znajdują się małe krzaki. W nich ukryty jest skarabeusz. Zabijcie go, aby otrzymać popiół wojny (ash of war).

Popiół wojny - Cięcie próżni (Vaccum Slice) [2]

Popiół znajduje się w środku zniszczonego budynku oznaczonego na mapie, który otoczony jest kilkoma wodospadami - Elden Ring: Popioły i Prochy (Głębiny) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Popiół znajduje się w środku zniszczonego budynku oznaczonego na mapie, który otoczony jest kilkoma wodospadami.

Prochy duchów - Prochy żołnierza mauzoleum (Mausoleum Soldier Ashes) [1]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Prochy znajdują się przy wyciętym drzewie. Uważajcie jednakże na dużą ilość łuczników.