Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak wykonać zadania NPC, która nazywa się Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric). Zadanie powiązane jest z sekretnymi medalionami Świętego Drzewa (Secret Haligtree Medallions).

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak wykonać zadania NPC, która nazywa się Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric). Zadanie powiązane jest z sekretnymi medalionami Świętego Drzewa (Secret Haligtree Medallions). Są one potrzebne, aby dostać się do sekretnego regionu Uświęcona Śnieżna Równina (Consecrated Snowfield).

Lokacja

Latenna, albinauryk znajduje się Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes), dokładniej w Szopie śpiącego wilka (Slumbering Wolfs Shack) - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Latenna, albinauryk znajduje się Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes), dokładniej w Szopie śpiącego wilka (Slumbering Wolf's Shack).

Jak wykonać quest?

Musicie udać się do Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes). Tam, od strony jeziora, znajduje się jaskinia, która poprowadzi Was do miejsca, w którym stacjonuje Latenna. Będzie to Kryształowa jaskinia przy jeziorze (Lakeside Crystal Cave).

Po dostaniu się do tej jaskini, musicie iść w głąb niej, schodząc na dół, jednocześnie uważając na kilka kryształowych ślimaków - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Po dostaniu się do tej jaskini, musicie iść w głąb niej, schodząc na dół, jednocześnie uważając na kilka kryształowych ślimaków. Finalnie w jaskini tej będziecie musieli zawalczyć z bossem lokacji, czyli kolejną wersją Wasalnego rycerza (Bloodhound Knight). Zachowuje się on tak samo, jak Darriwil, wasalny rycerz (Bloodhound Knight Darriwil).

Następnie po pokonaniu bossa, możecie iść dalej, przechodząc do kolejnej lokacji - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Następnie po pokonaniu bossa, możecie iść dalej, przechodząc do kolejnej lokacji. Jest nią wcześniej wspomniana szopa. To właśnie tam znajdziecie Latennę. W zależności od tego, czy posiadacie pierwszy medalion Świętego Drzewa (Haligtree Medallion), czy też nie, jej kwestie dialogowe będą nieco inne.

Niemniej jednak, aby ruszyć zadanie dalej, musicie znaleźć pierwszy medalion - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Niemniej jednak, aby ruszyć zadanie dalej, musicie znaleźć pierwszy medalion. Posiada go Albus, albinauryk (Albus, An Albinauric). Znajduje się on w Jeziornej Liurnii, a dokładniej w Wiosce albinauryków (Village of the Albinaurics). Stamtąd, należy pójść w górną część wioski. Zaraz za przeciwnikiem, który atakuje za pomocą ognia, po prawej stronie będzie się znajdować garnek. Wystarczy wykonać przewrót w stronę garnka, aby Albus pokazał swoją prawdziwą formę.

Po krótkiej rozmowie przekaże on Wam Sekretny medalion Świętego Drzewa (Prawy) (Haligtree Secret Medallion (Right)) - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Po krótkiej rozmowie przekaże on Wam Sekretny medalion Świętego Drzewa (Prawy) (Haligtree Secret Medallion (Right)). Po otrzymaniu tego przedmiotu, udajcie się ponownie do Latenny, która znajduje się w Szopie śpiącego wilka (Slumbering Wolf's Shack).

Musicie zaakceptować jej prośbę, dzięki czemu otrzymacie jej prochy oraz wskazówkę, gdzie znaleźć kolejny medalion.

Ostatnim etapem ukończenia zadania Latenny, będzie doprowadzenie jej do swojej podobizny, która znajduje się w Uświęconej Śnieżnej Równinie, a dokładniej w Apostackich Ruinach (Apostate Deerelict) - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Ostatnim etapem ukończenia zadania Latenny, będzie doprowadzenie jej do swojej podobizny, która znajduje się w Uświęconej Śnieżnej Równinie, a dokładniej w Apostackich Ruinach (Apostate Deerelict). Ruiny te znajdują się na północnym-zachodzie.

Aby zakończyć misję, musicie w obliczu jej podobizny skorzystać z prochów Latenny. Po krótkiej chwili pojawi się dialog. Gdy Latenna przestanie mówić, zakończycie zadanie.

Nagroda za wykonanie questa

Za ukończenie zadania otrzymacie Starożytny Ponury Kamień Kowalski Smoków (Somber Ancient Dragon Smithing Stone) - Elden Ring: Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Za ukończenie zadania otrzymacie Starożytny Ponury Kamień Kowalski Smoków (Somber Ancient Dragon Smithing Stone). Wcześniej jednakże za doprowadzenie questa do finału, otrzymacie również prochy ducha Latenna, albinauryk (Latenna, the Albinauric) oraz połowę sekretnego medalionu Świętego Drzewa (Haligtree Secret Medallion) i wskazówkę, która poprowadzi Was do miejsca, w którym znajduje się drugi medalion.