Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Jak znaleźć katanę Księżycowy woal (Moonveil)? Elden Ring poradnik, solucja

Księżycowy woal to jedna z najlepszych dostępnych broni dla postaci skupionych na magii i inteligencji. Na tej stronie opisaliśmy jak ją zdobyć.

Ostatnia aktualizacja: 28 listopada 2023

Na tej stronie poradnika do Elden Ring opisaliśmy, gdzie znaleźć katanę Księżycowy woal (Moonveil).

Księżycowy woal to jedna z najlepszych dostępnych broni dla postaci skupiających się na magii. Zadaje ona wysokie obrażenia fizyczne oraz magiczne, znacznie ułatwiając walkę z przeciwnikami podatnymi na ten typ obrażeń. Posiada ona również potężny atak specjalny, w postaci szybkiego cięcia wywołującego falę magicznego światła, znacząco zwiększając wasz efektywny zasięg i zadając ogromne obrażenia przeciwnikom stojącym blisko. Jest to broń unikatowa, oznacza to że nie możecie przypisywać do niej popiołów wojny, zaś do jej ulepszania potrzebujecie ponurych kamieni kowalskich.

Jak zdobyć?

Katana Moonveil znajduje się w lokacji Tunel Gael (Gael Tunnel). Najłatwiej dostać się tam od północnej strony regionu Caelid. Loch umiejscowiony jest blisko miejsca łaski Krajobraz zgnilizny. Musicie udać się na południe, uważając, by nie zginąć od upadku z wysokości.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie