Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Święte Drzewo Miquelli - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Święte Drzewo Miquelli - Popioły i Prochy
Zagubione popioły wojny
Prochy posłańca wyroczni
Finlay, rycerz czystej zgnilizny
Prochy żołnierza Świętego Drzewa
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Świętym Drzewie Miquelli (Miquella’s Haligtree), do którego dostaniecie się po rozwiązaniu zagadki w regionie Uświęcona Śnieżna Równina (Consecrated Snowfield), a dokładniej w Ordinie, Liturgicznym Mieście (Ordina, Liturgical Town).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Święte Drzewo Miquelli - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w regionie Święte Drzewo Miquelli (Miquella's Haligtree). Do tego regionu można dostać po rozwiązaniu zagadki w Ordinie, Liturgicznym Mieście (Ordina, Liturgical Town), które znajduje się w Uświęconej Śnieżnej Równinie (Consecrated Snowfield).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W regionie Święte Drzewo Miquelli, będziecie w stanie zdobyć 1 popiół wojny (ash of war) oraz 3 prochy duchów (spirit ashes).

Popiół wojny - Zagubione popioły wojny (Lost Ashes of War) [1]

Należy pójść we wskazane miejsce na mapie. Popiół znajduje się w zwłokach, niedaleko statuy.

Prochy duchów - Prochy posłańca wyroczni (Oracle Envoy Ashes) [1]

Prochy te znajdują się blisko miejsca łaski Miasto Świętego Drzewa (Haligtree Town) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy te znajdują się blisko miejsca łaski Miasto Świętego Drzewa (Haligtree Town).

Prochy duchów - Finlay, rycerz czystej zgnilizny (Cleanrot Knight Finlay) [2]

Prochy te najszybciej zdobędziecie, zaczynając od miejsca łaski Kaplica (Prayer Room). Stamtąd idźcie cały czas przed siebie.

Gdy będziecie w miejscu, gdzie prowadzić Was będą schody zarówno w górę jak i w dół, zejdźcie w dół, następnie zeskoczcie na balustradę, a z balustrady zeskoczcie niżej, gdzie znajdywać się będzie łucznik. Obok łucznika znajdywać się będzie mały pokój z rycerzem czystej zgnilizny (Cleanrot Knight). Pokonajcie go i otwórzcie skrzynię, aby zdobyć jego prochy.

Prochy duchów - Prochy żołnierza Świętego Drzewa (Haligtree Soldier Ashes) [3]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie - Elden Ring: Popioły i Prochy (Święte Drzewo Miquelli) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Prochy będą leżeć przy dekoracyjnym, wielkim kielichu.