Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Runy - gdzie farmić? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się w którym miejscu możecie szybko i łatwo farmić runy, aby ulepszać swoją broń i postać.

Ostatnia aktualizacja: 2 marca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera informację, gdzie gracze mogą we wczesnej fazie gry farmić dużą ilość run, aby jak najszybciej zdobyć poziom postaci i wyposażenia na odpowiednim poziomie.

Zdobywanie coraz to wyższych poziomów Waszej postaci będzie ciężkim zadaniem, głównie dlatego, że każdy nowy poziom kosztuje o wiele więcej run. Nie pomaga również fakt, że po zgonie, możecie te runy stracić. Istnieje jednakże pewien obszar w grze, do którego można łatwo się dostać. Znajdują się tam chociażby przeciwnicy o mniejszych rozmiarach od Waszej postaci, gwarantujący około tysiąca run, za zabicie jednego z nich.

Jak się dostać?

Najszybciej do lokacji, w której będziecie mogli farmić runy, dostać się z Trzeciego kościoła Mariki w Limgrave. Stamtąd, na północ od kościoła, znajduje się zbiornik wodny. Skrajnie po prawej stronie od jeziora, ukryty w roślinach, znajduje się teleport.

Wystarczy tylko, że wejdziecie w interakcję z teleportem i zostaniecie przeniesieni do nowej lokacji, Smoczych Kurhanów Greyroll - Elden Ring: Runy - gdzie farmić? - Elden Ring - poradnik do gry

Wystarczy tylko, że wejdziecie w interakcję z teleportem i zostaniecie przeniesieni do nowej lokacji, Smoczych Kurhanów Greyroll.

Przed Wami znajduje się Sanktuarium Bestii, natomiast za Wami, stacjonuje potężny boss - Elden Ring: Runy - gdzie farmić? - Elden Ring - poradnik do gry

Przed Wami znajduje się Sanktuarium Bestii, natomiast za Wami, stacjonuje potężny boss. Możecie najpierw udać się do środka, otwierając drzwi, aby odblokować miejsce łaski.

Za wami natomiast znajduje się boss, którego jeśli nie uderzycie, nie powinien na Was zareagować - Elden Ring: Runy - gdzie farmić? - Elden Ring - poradnik do gry

Za wami natomiast znajduje się boss, którego jeśli nie uderzycie, nie powinien na Was zareagować. Schodząc nieco niżej, zarówno w centrum jak i po lewej i prawej stronie znajdują się mali przeciwnicy.

Na wczesnym etapie gry, postacie te prawdopodobnie Was zabiją jednym atakiem, jednakże walka na koniu, czy to za pomocą magii czy za pomocą broni białej, powinna nieco ułatwić farmienie run

Jak walczyć?

Uważajcie w głównej mierze na ich dystansową inkantację, która tworzy kilka pazurów, skierowanych w Waszą stronę. Jeśli unikniecie tego ataku, wtedy resztę ataków powinniście łatwo unikać.

Niektórzy z nich potrafią również złapać Was, skacząc w powietrze, dlatego bądźcie ostrożni, gdy przeciwnicy zaczną swoje skoki. Zdecydowanie łatwiej walczyć z nimi na koniu oraz za pomocą magii lub inkantacji. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Możecie również przyzwać innych graczy, bądź znajomych, z którymi gracie w Elden Ring. Każdy z graczy wtedy otrzyma tysiąc run, a zadanie będzie o wiele łatwiejsze do wykonania we dwójkę, aniżeli samemu.

Poza zdobyciem około tysiąca run za takiego przeciwnika (a jest ich sporo), możecie również otrzymać ich set (czapkę, zbroję, rękawicę, buty oraz broń) jak i Kukri, czyli sztylety powodujące krwawienie. Nawet jeśli nie zechcecie użyć tychże przedmiotów, można je sprzedać za kolejne runy.