Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak wykonać serię zadań powiązanych z postacią Gurranq, Beast Clergyman (Gurranq, Beast Clergyman).

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera informację, gdzie możecie spotkać NPC o nazwie Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman). Dowiecie się również, jak wykonać serię jego zadań oraz jakie nagrody czekają na Was po ich wypełnieniu.

Lokacja

Gurranq, Bestialski Duchowny znajduje się w regionie Caelid, a dokładniej w Smoczych Kurhanach Greyoll (Greyrolls Dragonbarrow), w Sanktuarium Bestii (Bestial Sanctum) - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Gurranq, Bestialski Duchowny znajduje się w regionie Caelid, a dokładniej w Smoczych Kurhanach Greyoll (Greyroll's Dragonbarrow), w Sanktuarium Bestii (Bestial Sanctum). Wejścia do sanktuarium broni czuwający Pobratymiec Czarnej Klingi (Black Blade Kindred). Nie musicie go pokonać, wystarczy, że przejdziecie obok niego. Następnie otwórzcie drzwi i wejdźcie do środka. Gurranq znajduje naprzeciwko Was.

Jak wykonać quest?

Początkowo Gurranq nie będzie rozmowny. Nie powie nic, dopóki nie będziecie posiadali jednego z kluczowych przedmiotów, mianowicie Morowego korzenia (Deathroot).

Będąc w jego posiadaniu, Gurranq poprosi Was o nakarmienie go tymże przedmiotem - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Będąc w jego posiadaniu, Gurranq poprosi Was o nakarmienie go tymże przedmiotem. Za każdym razem, gdy nakarmicie bestię, nagrodzi ona Was przedmiotem, bronią lub inkantacją, w zależności od tego jak dużo daliście mu morowych korzeni.

W grze możecie zdobyć 9 morowych korzeni - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

W grze możecie zdobyć 9 morowych korzeni. Zdobędziecie je za pokonanie konkretnych bossów. Sprawę ułatwia fakt, że gdy nakarmicie Gurrancq'a pierwszym morowym korzeniem, otrzymacie przedmiot Oko Bestii (Beast Eye).

Za każdym razem, gdy zbliżycie się do lochu lub bossa, a na ekranie pojawi się komunikat: Oko bestii drży, oznaczać to będzie, że za pokonanie bossa, który jest niedaleko Was, otrzymacie morowy korzeń - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Za każdym razem, gdy zbliżycie się do lochu lub bossa, a na ekranie pojawi się komunikat: "Oko bestii drży", oznaczać to będzie, że za pokonanie bossa, który jest niedaleko Was, otrzymacie morowy korzeń. Możecie je zdobyć zazwyczaj za pokonanie poszczególnych przeciwników, bądź znalezienie konkretnych skrzyń:

  1. Zabójca czarnego noża - znajduje się on w Pogrobnie, dokładniej w Wyklętych Katakumbach. Po pokonaniu go, otwórzcie skrzynię, która znajduje się na arenie. W niej znajdziecie morowy korzeń.
  2. Kościej Marynarz - znajduje się on w czterech miejscach, za każdym razem, gdy go pokonacie, zostaniecie nagrodzeni morowym korzeniem: w Pogrobnie, dokładniej w Wiosce w wodach przyzwania, we wschodniej Jeziornej Liurni, w Płaskowyżu Altus, dokładniej w Ruinach Wyndham oraz w Szczytach Góry Olbrzymów, na krawędzi pomiędzy Bramą główną zamku Sol a Widokiem na ruiny w śnieżnej dolinie.
  3. Cmentarny cień - znajduje się on w Jeziornej Liurni, a dokładniej w Katakumbach Czarnego Noża. Po pokonaniu go, na arenie znajdywać się będzie skrzynia. Po jej otworzeniu zdobędziecie kolejny morowy korzeń.
  4. Rudy wilk czempiona - znajduje się on w regionie Góra Gelmir, a dokładniej w Grobie bohatera Gelmir. Morowy korzeń znajduje się w skrzyni, do której dostęp będziecie mieli dopiero po pokonaniu bossa.
  5. Duch owrzodzonego drzewa - znajduje się on w regionie Szczyty Gór Olbrzymów, mianowicie w Katakumbach Szczytów Olbrzymów. Po pokonaniu bossa wystarczy otworzyć skrzynię, która znajduje się na arenie.
  6. Łza Naśladowcy - znajduje się on w Szczytach Gór Olbrzymów, a dokładniej w Ukrytej Ścieżce do Świętego Drzewa. Po pokonaniu bossa znajdziecie skrzynię na jego arenie, w której znajduje się ostatni morowy korzeń.
Gdy nakarmicie Bestię morowym korzeniem cztery razy, przy następnym spotkaniu Gurranq zaatakuje Was, gdy tylko pojawicie się w Sanktuarium Bestii - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Gdy nakarmicie Bestię morowym korzeniem cztery razy, przy następnym spotkaniu Gurranq zaatakuje Was, gdy tylko pojawicie się w Sanktuarium Bestii. Nie musicie jednakże go zabijać. Wystarczy, że zadacie mu kilka ataków, aż się uspokoi. Przy następnym spotkaniu, będziecie mogli z nim normalnie porozmawiać i dalej otrzymywać nagrody.

Nagroda za wykonanie questa

Za każdym razem, gdy dacie mu morowy korzeń, otrzymacie od niego nagrodę. Nagroda jest inna w zależności od tego, jak dużo razy go nakarmiliście:

Za pierwszym razem otrzymacie Pieczęć Bestii (Clawmark Seal), która pozwala na korzystanie z inkantacji, ponadto nieco zwiększa moc inkantacji bestii oraz Oko bestii (Beast Eye).

Za drugim razem otrzymacie inkantację bestii Bestialska proca (Bestial Sling) - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Za drugim razem otrzymacie inkantację bestii Bestialska proca (Bestial Sling). Za trzecim razem będzie to Bestialska witalność (Bestial Vitality).

Za czwartym razem otrzymacie Popiół wojny: Ryk Bestii (Ash of War: Beasts Roar) - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Za czwartym razem otrzymacie Popiół wojny: Ryk Bestii (Ash of War: Beast's Roar).

Po uspokojeniu Gurranqa i wczytaniu ponownie lokacji, gdy nakarmicie go piątym morowym korzeniem, otrzymacie kolejną inkantację bestii, mianowicie Szpon Bestii (Beast Claw) - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Po uspokojeniu Gurranqa i wczytaniu ponownie lokacji, gdy nakarmicie go piątym morowym korzeniem, otrzymacie kolejną inkantację bestii, mianowicie Szpon Bestii (Beast Claw).

Po nakarmieniu NPC szóstym morowym korzeniem, otrzymacie kolejną inkantację, mianowicie Kamień Gurranqa (Stone of Gurranq) - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Po nakarmieniu NPC szóstym morowym korzeniem, otrzymacie kolejną inkantację, mianowicie Kamień Gurranqa (Stone of Gurranq). Za siódmym razem otrzymacie broń Wielki młot szponów bestii (Beastclaw Greathammer).

Za przekazanie przedostatniego, ósmego morowego korzenia otrzymacie kolejną inkantację bestii, Szpon bestii Gurranqa (Gurranqs Beast Claw) - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Za przekazanie przedostatniego, ósmego morowego korzenia otrzymacie kolejną inkantację bestii, Szpon bestii Gurranqa (Gurranq's Beast Claw).

Ostatni morowy korzeń, który będziecie mogli przekazać Gurranqowi, wymienicie na Starożytny Kamień Kowalski Smoków (Ancient Dragon Smithing Stone), który służy do ulepszenia broni do poziomu +25 - Elden Ring: Gurranq, Bestialski Duchowny (Gurranq, Beast Clergyman) - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Ostatni morowy korzeń, który będziecie mogli przekazać Gurranqowi, wymienicie na Starożytny Kamień Kowalski Smoków (Ancient Dragon Smithing Stone), który służy do ulepszenia broni do poziomu +25.

Po nakarmieniu Bestii, Gurranq zniknie z Sanktuarium, dzięki czemu ukończycie jego zadanie.