Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Strażnik Golem (Guardian Golem) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Strażnika Golema (Guardian Golem), którego znajdziecie w Pogrobnie (Limgrave), a dokładniej w Pieczarze przy gościncu (Highroad Cave).

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z Strażnikiem Golemem (Guardian Golem). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać. Ponadto, przeczytacie o potencjalnych nagrodach oraz zobaczycie, gdzie boss się znajduje.

Lokacja

Boss znajduje się w Pogrobnie (Limgrave), a dokładniej w Pieczarze przy gościncu (Highroad Cave) - Elden Ring: Strażnik Golem (Guardian Golem) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Boss znajduje się w Pogrobnie (Limgrave), a dokładniej w Pieczarze przy gościncu (Highroad Cave).

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Strażnika Golema (Guardian Golem) otrzymacie Niebieski talizman tancerki (Blue Dancer Charm) oraz 1700 Run - Elden Ring: Strażnik Golem (Guardian Golem) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie Strażnika Golema (Guardian Golem) otrzymacie Niebieski talizman tancerki (Blue Dancer Charm) oraz 1700 Run.

Porady ogólne

  1. Walka z bossem nie różni się od walk ze standardowymi golemami.
  2. Jego słabym punktem są nogi. Atakujcie je, aby móc przewalić bossa i zadać cios krytyczny.
  3. Boss ma bardzo duży zasięg ataku, a do tego arena nie jest zbyt dużych rozmiarów. Trzymajcie się bardzo blisko niego, dzięki czemu unikniecie większości jego ataków.
  4. Na arenie możecie skorzystać z prochów duchów. Dobrze będzie skorzystać z kogoś wytrzymalszego, jak np. Meduzy.

Jak pokonać?

Gdy znajdziecie się na arenie, boss będzie leżeć, dlatego też możecie przed pójściem dalej, skorzystać z przeróżnych wzmocnień lub przyzwać prochy duchów. Gdy już będziecie gotowi, szybko do niego pobiegnijcie i zacznijcie atakować jego nogi.

Skupcie się głównie na jednej nodze, gdyż zranienie jej kilkukrotnie spowoduje, że boss się przewróci, a Wy podchodząc do jego klatki piersiowej, będziecie w stanie zadać cios krytyczny - Elden Ring: Strażnik Golem (Guardian Golem) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Skupcie się głównie na jednej nodze, gdyż zranienie jej kilkukrotnie spowoduje, że boss się przewróci, a Wy podchodząc do jego klatki piersiowej, będziecie w stanie zadać cios krytyczny.

Uważajcie jednakże, aby nie zbyt długo stać pod jego nogami, gdyż wtedy wykonać będzie ataki bronią, a ich celem będzie wszystko co znajduje się pod jego stopami - Elden Ring: Strażnik Golem (Guardian Golem) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Uważajcie jednakże, aby nie zbyt długo stać pod jego nogami, gdyż wtedy wykonać będzie ataki bronią, a ich celem będzie wszystko co znajduje się pod jego stopami. Gdy przestanie atakować, macie dużo czasu, aby podejść do niego i ponownie atakować jego nogi. Powtarzajcie ten schemat do momentu, aż boss zginie.