Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Uświęcona Śnieżna Równina - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Uświęcona Śnieżna Równina - Popioły i Prochy
Przynęta białego cienia
Mnich czarnego płomienia Amon
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Uświęcona Śnieżna Równina) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Uświęconej Śnieżnej Równinie (Consecrated Snowfield), do których dostaniecie się poprzez Wielką Windę Rold (Grand Lift of Rold).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Uświęcona Śnieżna Równina - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Uświęconej Śnieżnej Równinie (Consecrated Snowfield). Wejście do regionu jest możliwe w momencie, gdy będziecie w posiadaniu przynajmniej dwóch Medalionów Świętego Drzewa (Haligtree Medallions), a następnie skorzystacie z Wielkiej Windy Rold (Grand Lift of Rold).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W Uświęconej Śnieżnej Równinie, będziecie w stanie zdobyć 1 popiół wojny (ash of war) oraz 1 proch ducha (spirit ash).

Popiół wojny - Przynęta białego cienia (White Shadow's Lure) [1]

Należy pójść we wskazane miejsce na mapie. Popiół otrzymacie po zabiciu niewidzialnego skarabeusza, który zostawia ślady na śniegu. Uważajcie na watahę wilków, która znajduje się bardzo blisko tej lokacji.

Prochy duchów - Mnich czarnego płomienia Amon (Blackflame Monk Amon) [1]

Aby zdobyć te prochy, należy pokonać Łzę Naśladowcy w sekretnych katakumbach pod Ukrytą ścieżką do Świętego Drzewa (Hidden Path to the Haligtree) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Uświęcona Śnieżna Równina) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby zdobyć te prochy, należy pokonać Łzę Naśladowcy w sekretnych katakumbach pod Ukrytą ścieżką do Świętego Drzewa (Hidden Path to the Haligtree).