Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Mieszanie niesamowitego eliksiru Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera informacje o tym, czym jest butelka niesamowitego eliksiru (Flask of Wondrous Physick), oraz jak ją wytworzyć.

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się czym tak naprawdę jest niesamowity eliksir (Wondrous Elixir), jak go zdobyć oraz czego potrzeba do jego stworzenia.

Butelka niesamowitego eliksiru (Flask of Wondrous Physick) to inny rodzaj butelki, które buffują Waszą postać, bądź odnawiają pewne współczynniki. Aby zdobyć butelkę niesamowitego eliksiru, należy udać się do jednego z lochów w początkowym etapie gry, dokładniej do Pogrobno w Trzecim Kościele Mariki, na północ od wysokiego drzewa na mapie.

Sama butelka jednakże nie wystarczy do tego, aby jej użyć - Elden Ring: Mieszanie niesamowitego eliksiru - Elden Ring - poradnik do gry

Sama butelka jednakże nie wystarczy do tego, aby jej użyć. Aby móc skorzystać z takiej butelki, najpierw musicie włożyć do niej składniki, czyli kryształowe łzy (Crystal Tears). To właśnie te składniki powodują, że niesamowity eliksir jest bardzo unikalną miksturą. Głównie dlatego, że każda łza zawiera inny, konkretny efekt. Przykładowo może to być odnowienie paska zdrowia do połowy, lub szybsze odnawianie paska wytrzymałości. Łącząc dwie takie łzy, a następnie korzystając z niesamowitego eliksiru, zyskacie te dwa konkretne efekty, które były w składnikach, czyli łzach.

Aby móc włożyć składniki do butelki niesamowitego eliksiru, musicie najpierw odpocząć w miejscu łaski (Site of Grace), a następnie wybrać opcję mieszanie niesamowitego eliksiru (Mix Flask of Wondrous Physick). Otworzy Wam się menu, w którym możecie wybrać dane składniki, aby stworzyć swoją unikalną miksturę, dającą przeróżne efekty.