Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Dziewice-porywaczki (Abductor Virgins), które znajdziecie w sekretnej lokacji w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor).

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z Dziewicami-porywaczkami (Abductor Virgins), które znajdują się sekretnej lokacji w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać. Ponadto, przeczytacie o potencjalnych nagrodach oraz zobaczycie, gdzie boss się znajduje.

Lokacja

O ile boss znajduje się w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor), dostać się tam możecie za pomocą dziewicy-porywaczki (Abductor Virgin), która znajduje się w Akademii Rai Lucarii (Raya Lucaria Academy) - Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

O ile boss znajduje się w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor), dostać się tam możecie za pomocą dziewicy-porywaczki (Abductor Virgin), która znajduje się w Akademii Rai Lucarii (Raya Lucaria Academy). Musicie zejść po platformie działającej jak koło młyńskie na sam dół, następnie dać się zabić dziewicy poprzez wejście do środka przeciwnika. Po prostu musicie dać się złapać i zginąć.

Dzięki temu dostaniecie się do sekretnej lokacji w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor) - Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Dzięki temu dostaniecie się do sekretnej lokacji w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor). Przejdźcie przez jezioro lawy, następnie idźcie przed siebie a na sam koniec zeskoczcie na dół, aby dotrzeć do areny bossa.

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Dziewic-porywaczek (Abductor Virgins) otrzymacie broń, Kandelabr inkwizytora (Inquisitors Girandole) oraz 10000 Run - Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie Dziewic-porywaczek (Abductor Virgins) otrzymacie broń, Kandelabr inkwizytora (Inquisitor's Girandole) oraz 10000 Run.

Porady ogólne

  1. Walczyć będziecie z dwiema dziewicami, jednakże ich bronie się różnią. Jedna z nich walczy za pomocą koła, a druga, sierpem obrotowym.
  2. Lepiej w pierwszej kolejności skupić się na zabiciu dziewicy, która walczy za pomocą koła. Głównie dlatego, gdyż ta wersja bossa posiada lepszą mobilność od sierpa obrotowego.
  3. Obie wersje bossa są odporne na wszelkie statusy. Najwięcej obrażeń zadacie im za pomocą błyskawic oraz ataków siłowych.
  4. Walcząc z nimi warto przyzwać prochy duchów, których moc jest w liczebności. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest przyzwanie duchów półludzi lub watahy wilków.
  5. Więcej obrażeń zadacie im, gdy się "otworzą", chcąc Was schwytać. Dlatego też warto je zaatakować po uniknięciu tego ataku.

Jak pokonać?

Po wejściu na arenę skorzystajcie z prochów duchów, aby nie walczyć dwóch na jednego. Następnie skupcie się na zabiciu dziewicy walczącej za pomocą koła. Jest ona groźniejsza niż wersja z sierpem obrotowym.

Dziewica z kołem w głównej mierze będzie szarżować w Waszą stronę - Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Dziewica z kołem w głównej mierze będzie szarżować w Waszą stronę. Wystarczy wtedy zrobić unik w bok. To samo tyczy się chwytu. Jeśli jednak Was złapie, naciskajcie naprzemiennie przyciski odpowiedzialne za ataki lewą i prawą ręką. Dzięki temu wydostaniecie się o wiele szybciej i otrzymacie mniejsze obrażenia.

Po pokonaniu dziewicy z kołem, zajmijcie się sierpem obrotowym - Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Po pokonaniu dziewicy z kołem, zajmijcie się sierpem obrotowym. Ta wersja bossa atakuje wszystko wokół siebie. Na początku, gdy obrót jest niezbyt szybki, zaatakuje to, co blisko niej, jednakże po pewnym czasie, gdy obroty będą szybsze, znacząco zwiększy swój zasięg. Mimo to warto trzymać bliski dystans, walcząc z tą wersją.