Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Dziewice-porywaczki (Abductor Virgins), które znajdziecie w sekretnej lokacji w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor).

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z Dziewicami-porywaczkami (Abductor Virgins), które znajdują się sekretnej lokacji w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać. Ponadto, przeczytacie o potencjalnych nagrodach oraz zobaczycie, gdzie boss się znajduje.

Lokacja

O ile boss znajduje się w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor), dostać się tam możecie za pomocą dziewicy-porywaczki (Abductor Virgin), która znajduje się w Akademii Rai Lucarii (Raya Lucaria Academy) - Elden Ring: Dziewica-porywaczka (Abductor Virign) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

O ile boss znajduje się w Wulkanicznym Dworze (Volcano Manor), dostać się tam możecie za pomocą dziewicy-porywaczki (Abductor Virgin), która znajduje się w Akademii Rai Lucarii (Raya Lucaria Academy). Musicie zejść po platformie działającej jak koło młyńskie na sam dół, następnie dać się zabić dziewicy poprzez wejście do środka przeciwnika. Po prostu musicie dać się złapać i zginąć.

Zostało jeszcze 71% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie