Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Rzeka Ainsel - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Rzeka Ainsel - Popioły i Prochy
Prochy glinianego człowieka
Prochy łucznika
Lalki nocnej służki i szermierczyni
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Rzece Ainsel (Ainsel River), do której dostaniecie się po skorzystaniu ze Studni Rzeki Ainsel (Ainsel River Well).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Rzeka Ainsel - Popioły i Prochy

Prochy duchów

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), które znajdują się w Rzece Ainsel (Ainsel River), do której dostaniecie się po uruchomieniu windy i skorzystaniu ze Studni Rzeki Ainsel (Ainsel River Well).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W podziemnym regionie Rzeka Ainsel, będziecie w stanie zdobyć 3 prochy ducha (spirit ashes). Niestety, nie znajdują się tutaj żadne popioły wojny (ashes of war).

Prochy duchów - Prochy glinianego człowieka (Clayman Ashes) [1]

Prochy te bardzo łatwo zdobyć wykonując quest Ranni - Elden Ring: Popioły i Prochy (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy te bardzo łatwo zdobyć wykonując quest Ranni. W momencie, gdy udacie się do Wieży Renny (Renna's Rise), zauważycie portal. Skorzystajcie z niego.

Dostaniecie się wtedy do Głównego koryta Rzeki Ainsel (Ainsel River Main) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Dostaniecie się wtedy do Głównego koryta Rzeki Ainsel (Ainsel River Main). Po znalezieniu się tam, idźcie na południe wzdłuż tunelu, wchodząc do kolejnego głównego pomieszczenia z przeciwnikami. Idźcie na południowy zachód, trzymając się krawędzi, aż znajdziecie kilku przechadzających się glinianych wrogów. Po pozbyciu się ich, poszukajcie zwłok przy szczycie wodospadu.

Prochy duchów - Prochy łucznika (Archer Ashes) [2]

Prochy znajdują się w Nokstelli, Wiecznym Mieście (Nokstella, Eternal City), za budynkiem, który jest wskazany na mapie - Elden Ring: Popioły i Prochy (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy znajdują się w Nokstelli, Wiecznym Mieście (Nokstella, Eternal City), za budynkiem, który jest wskazany na mapie.

Prochy duchów - Lalki nocnej służki i szermierczyni (Nightmaiden & Swordstress Puppets) [3]

Prochy te również znajdują się w Nokstelli, Wiecznym Mieście (Nokstella, Eternal City) - Elden Ring: Popioły i Prochy (Rzeka Ainsel) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Prochy te również znajdują się w Nokstelli, Wiecznym Mieście (Nokstella, Eternal City). Udajcie się we wskazane miejsce na mapie, a następnie skorzystajcie z rzeźby chochlika, aby włożyć jeden klucz kamiennego miecza (Stonesword Key). Prochy znajdują się w środku pomieszczenia. Uważajcie na dwóch przeciwników znajdujących się w środku.