Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Kościej Marynarz (Tibia Mariner) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać bossa w Pogrobowie (Limgrave), Kościej Marynarz (Tibia Mariner).

Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2022

Kościej Marynarz (Tibia Mariner) to opcjonalny boss, który znajduje się zalanych częściach Wioski w Wodach Przyzwania (Summonwater Village) w północno-zachodniej części Pogrobna (Limgrave). Możecie go również spotkać we Wschodnim Jeziornie Lurnia (East Liurnia of the Lakes) i w ruinach Wyndham (Wyndham Ruins)

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Kościeja Marynarza (Tibia Mariner) z Wioski w Wodach Przyzwania (Summonwater Village) otrzymacie runy oraz Morowy Korzeń (Deathrooth) i Prochy Szkieletów (Skeletal Militiaman Ashes). Kosciej Marynarz z Wschodniego Jeziornia Lurnia (East Liurnia of the Lakes) nagrodzi Was runami, przedmiotem Morowy Korzeńi Prochami Szkieletów Bandytów (Skeletal Bandit Ashes). Kosciej Marynarz z ruin Wyndham (Wyndham Ruins) wyrzuci z siebie runy, Morowy Korzeń i czar (Tibia's Summons).

Kościej Marynarz (Tibia Mariner) to jeden z opcjonalnych bossów - Elden Ring: Kościej Marynarz (Tibia Mariner) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Porady ogólne

  1. Do walki możecie skorzystać zarówno z wierzchowca jak i z przywołań, warto to wykorzystać, jeśli macie problem z bossem.
  2. Boss potrafi przyzwać posiłki, jest to jego główna mocna strona. Nie warto się na nich skupiać, zamiast tego atakujcie bossa.
  3. Ataki Kościeja Marynarza mogą zabić nowo przyzwane przez niego jednostki!
  4. Kościej Marynarz często potrafi zniknąć z pola widzenia. Rozejrzyjcie się, gdyż pojawi się on niedaleko areny, na której walczycie. Jego pasek zdrowia pozostanie taki, jaki posiadał przed teleportacją.

Build dla maga - jak pokonać?

Kościej Marynarz (Tibia Mariner) to jeden z opcjonalnych bossów. Nie wymaga on złożonej taktyki i nie posiada wielu ataków. W trakcie starcia będzie przywoływał szkielety z włóczniami. Są one wolne i łatwo je ominąć, więc nie zaprzątajcie sobie nimi uwagi. Skupcie się w pełni na atakowaniu bossa. Najlepiej od tyłu.

Walka z Kościejem Marynarzem jako mag jest całkiem prosta. Nie musicie podchodzić do niego na bliską odległość, kiedy właśnie Kościej Marynarz jest najgroźniejszy. Z dystansu możecie go ostrzeliwać za pomocą zaklęć.

W czasie walki możecie skorzystać z przywołań - Elden Ring: Kościej Marynarz (Tibia Mariner) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

W czasie walki możecie skorzystać z przywołań. Większość z nich przyda się w tej walce, dlatego warto wybrać takie, które macie najbardziej ulepszone.

Co więcej, walka na wierzchowcu znacząco ułatwia walkę z bossem - Elden Ring: Kościej Marynarz (Tibia Mariner) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Co więcej, walka na wierzchowcu znacząco ułatwia walkę z bossem. W głównej mierze dlatego, że Kościej Marynarz przyzywa jednostki, które będą Was atakować. Do tego dochodzi fakt, że boss bardzo często będzie teleportował się, uciekając od Was.

Build dla walki w zwarciu - jak pokonać?

Kościej Marzynarz (Tibia Mariner) ma w sumie jeden atak, na który powinniście uważać - Elden Ring: Kościej Marynarz (Tibia Mariner) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Kościej Marzynarz (Tibia Mariner) ma w sumie jeden atak, na który powinniście uważać. Uderzenie łódką, przed jego wykonaniem przeciwnik staje w pionie i szykuje się do ataku z góry. Cios łatwo ominąć unikiem w bok lub sprintem. Atakujcie bez strachu i po prostu uważajcie na krążące wokół szkielety.

Walkę możecie sobie maksymalnie uprościć za pomocą wierzchowca - Elden Ring: Kościej Marynarz (Tibia Mariner) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Walkę możecie sobie maksymalnie uprościć za pomocą wierzchowca. Wykonując szarże z silnym atakiem w kierunku Kościeja Marynarza (Tibia Mariner) jesteście w zasadzie bezpieczni i nietykalni. Ta metoda pozwoli Wam łatwo uniknąć ataków bossa i ominąć szkielety, które zginą po pokonaniu bossa.