Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Leyndell - Czary i Inkantacje
Mapa Elden Ring - Leyndell - Czary i Inkantacje
Przynęta cieni
Złota bariera
Błogosławieństwo Złotego Drzewa
Szpony krwawego płomienia
Nieuchronny szał
Powiększ mapę

Elden Ring: Czary i Inkantacje (Leyndell) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich czarów (sorceries) i inkantacji (incantations), które znajdziecie w Leyndell. Do tego regionu dostać można się, gdy zdobędziecie dwa Wielkie Runy (Great Runes).

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Leyndell - Czary i Inkantacje

Inkantacje

Czary

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich czarów (sorceries) oraz inkantacji (incantations), które możecie znaleźć w Leyndell. Dostać można się tam dopiero po otrzymaniu dwóch Wielkich Run (Great Runes). Został tutaj opisany sposób jak zdobyć poszczególne czary oraz inkantacje.

Aby korzystać z czarów, należy wyekwipować dowolny kostur znaleziony w grze, a następnie wyekwipować czary w zakładce Zapamiętaj czar podczas odpoczynku przy miejscu łaski (site of grace). Podobnie jest w przypadku inkantacji, tyle że do użycia ich potrzebujecie talizmanów bądź pieczęci.

W Leyndell, będziecie w stanie zdobyć 5 inkantacji. Niestety, nie znajdują się tutaj jakiekolwiek czary do zdobycia.

Inkantacje - Przynęta cieni (Shadow Bait) [1]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Lokacja ta znajduje się pod Leyndell, w Podziemiach porzuconych (Subbterranean Shunning-Grounds). Następnie będziecie musieli przechodzić przez wielkie rury kanalizacyjne. Przynęta cieni (Shadow Bait) znajduje się przy zwłokach w jednej z tych rur.

Inkantacje - Złota bariera (Barrier of Gold) [2]

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Leyndell) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się do miejsca wskazanego na mapie. Na wyższym piętrze zamku znajduje się niewidzialny skarabeusz, którego trzeba zabić, aby zdobyć tę inkantację.

Inkantacje - Błogosławieństwo Złotego Drzewa (Blessing of the Erdtree) [3]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Leyndell) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Inkantacja ta znajduje się przy miejscu łaski Komnata sypialna królowej (Queen's Bedchamber).

Inkantacje - Szpony krwawego płomienia (Bloodflame Talons) [4]

Inkantację tą zdobędziecie po pokonaniu drugiej wersji bossa, nazywającego się Mohg, Omen - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Leyndell) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Inkantację tą zdobędziecie po pokonaniu drugiej wersji bossa, nazywającego się Mohg, Omen. Znajduje się on w Podziemiach porzuconych (Subbterranean Shunning-Grounds).

Inkantacje - Nieuchronny szał (Inescapable Flame) [5]

Po pokonaniu Mohga, Omena, na arenie znajdzie się ołtarz - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Leyndell) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Po pokonaniu Mohga, Omena, na arenie znajdzie się ołtarz. Pójdźcie za niego, następnie wykonajcie atak. Znajduje się tam iluzoryczna ściana. Następnie musicie iść przed siebie, a potem powoli zeskakiwać na grobowce wystające zza ścian. To właśnie na jednej z nich znajduje się inkantacja.