Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Widmowy wierzchowiec - jak przyzwać? Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring odpowiada na pytanie – co należy zrobić, aby przyzwać widmowego wierzchowca (Spectral Steed).

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2022

Na tej stronie poradnika do gry Elden Ring dowiecie się, co należy zrobić, aby odblokować widmowego wierzchowca, który pozwoli Wam pokonywać znaczne dystanse w krótszym czasie, oraz wspomoże Was w walce.

Widmowy wierzchowiec (Spectral Steed) to wierzchowiec, który wspomoże Was nie tylko w pokonywaniu znacznych odległości w krótkim czasie, ale i również podczas walki z potężnymi przeciwnikami. Początkowo jednakże nie będziecie mogli przyzwać swojego wierzchowca. Najpierw, zyskać musicie gwizdek widmowego wierzchowca (Spectral Steed Whistle).

Gwizdek widmowego wierzchowca zdobędziecie od Meliny, po tym, jak odblokujecie pierwsze 3 miejsca łaski (sites of Grace). Gdy spotkacie Melinę, w trakcie cutscenki, da Wam gwizdek.

Po zdobyciu gwizdka, wyekwipujcie go do menu szybkiego wyboru przedmiotów, aby móc sprawnie z niego skorzystać - Elden Ring: Widmowy wierzchowiec - jak przyzwać? - Elden Ring - poradnik do gry

Po zdobyciu gwizdka, wyekwipujcie go do menu szybkiego wyboru przedmiotów, aby móc sprawnie z niego skorzystać. Następnie użyjcie gwizdka, dzięki czemu wierzchowiec o nazwie Torrent, pojawi się, a wy momentalnie na niego wsiądziecie. Przyzwanie Torrent'a nic Was nie kosztuje, jednakże w niektórych miejscach w grze, nie będziecie mogli z niego skorzystać.