Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Kościół Smoczej Komunii - jak się dostać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się gdzie znajduje się Kościół Smoczej Komunii (Church of Dragon Communion) i jak się do niego dostać.

Ostatnia aktualizacja: 11 marca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera informację, gdzie możecie znaleźć wejście do lokacji Kościół Smoczej Komunii (Church of Dragon Communion). Jest to jedno z dwóch głównych miejsc, gdzie można zakupić smocze inkantacje.

Jak się dostać?

Kościół Smoczej Komunii znajduje się na wyspie położonej na południowy zachód od miejsca, w którym rozpoczynacie podróż po otwartym świecie. Aby się do niego dostać musicie dotrzeć najpierw do Jaskini przybrzeżnej (Groveside Cave). Znajduje się ona po lewej stronie od w zasadzie obowiązkowego miejsca łaski o nazwie Pierwszy Krok (The First Step).

Droga do Jaskini przybrzeżnej prowadzi na zachód krainy Pogrobno (Limgrave), od miejsca, w którym pierwszym raz wychodzicie do otwartego świata - Elden Ring: Kościół Smoczej Komunii - jak się dostać? - Elden Ring - poradnik do gry

Droga do Jaskini przybrzeżnej prowadzi na zachód krainy Pogrobno (Limgrave), od miejsca, w którym pierwszym raz wychodzicie do otwartego świata. Musicie skierować się w lewo, zejść po wzgórzu i trafić na plaże. Jaskinię znajdziecie na południowym krańcu lokacji.

Przejście przez Jaskinię przybrzeżną wiąże się z pokonaniem przeciwników w postaci półludzi - Elden Ring: Kościół Smoczej Komunii - jak się dostać? - Elden Ring - poradnik do gry

Przejście przez Jaskinię przybrzeżną wiąże się z pokonaniem przeciwników w postaci półludzi. Będziecie również zmuszeni do pokonania bossa Wódz półludzi (Demi Human Chief). Po jego śmierci będziecie mogli przejść przez dalszą część jaskini i dotrzeć na niewielką wyspę, gdzie znajduje się Kościół Smoczej Komunii.

Kościół Smoczej Komunii posiada ołtarz - Elden Ring: Kościół Smoczej Komunii - jak się dostać? - Elden Ring - poradnik do gry

Kościół Smoczej Komunii - co daje?

Kościół Smoczej Komunii posiada ołtarz. Po wejściu z nim w interakcję będziecie mogli zakupić smocze inkantacje. Te wymienicie za smocze serca pozyskiwane za pokonywanie smoków znajdujących się w świecie Elden Ring. Zabicie konkretnego smoka powiększa asortyment i odblokowuje nowe inkantacje do kupienia.