Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Kenneth Haight - solucja, opis przejścia Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak wykonać serię zadań Kennetha Haighta, który rezyduje w Pogrobnie (Limgrave), a jego zadania powiązane są z Nepheli Loux.

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring przeczytacie o tym, jak wykonać serię zadań związanych z Kennethem Haightem (Kenneth Haight), którego znaleźć możecie w Pogrobnie (Limgrave). Ponadto, zadanie te powiązane są z inną postacią niezależną, Nepheli Loux. Dowiecie się stąd o dokładnej lokalizacji Kennetha, przebiegu zadań oraz nagrodach za ich wykonanie.

Lokacja

Kenneth Haight znajduje się niedaleko Lasu Mgieł (Mistwood) w Pogrobnie (Limgrave) - Elden Ring: Kenneth Haight - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Kenneth Haight znajduje się niedaleko Lasu Mgieł (Mistwood) w Pogrobnie (Limgrave). Żółta strzałka wskazuje jego dokładną lokalizację. Stoi on nad wąwozem, na sklepieniu ruin.

Jak wykonać quest?

Kenneth Haight znajduje się w Pogrobnie, nieopodal Lasu Mgieł (Mistwood). Ciężko go nie usłyszeć, gdyż zbliżając się do miejsca wskazanego na zdjęciu żółtą strzałką, Kenneth zacznie krzyczeć o pomoc.

Na dole, pod sklepieniem ruin, znajduje się duża ilość półludzi (demihuman) - Elden Ring: Kenneth Haight - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Na dole, pod sklepieniem ruin, znajduje się duża ilość półludzi (demihuman). Nie musicie z nimi walczyć, wystarczy, że wskoczycie na sklepienie i porozmawiacie z Kennethem. Poprosi on Was o oczyszczenie Fortu Haighta.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie