Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie - bossowie Elden Ring poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 sierpnia 2022

W tym dziale poradnika opisujemy wszystkich bossów, zarówno tych głównych jak i pobocznych z gry Elden Ring.. Znajduje się tutaj chociażby lista wszystkich bossów dzięki której będziecie mogli łatwo znaleźć bossa, z którym macie problemy, bądź chcecie dowiedzieć się o nim więcej.

Bossowie zostali pogrupowani i posegregowani do odpowiednich regionów, takich jak np. Pogrobno czy Caelid, dzięki czemu znalezienie ich stanie się o wiele łatwiejsze. W przypadku niektórych bossów, przydzielenie bossa do danego regionu, nie oznacza, że znajdziecie go tylko tam. Przy niektórych bossach zauważycie rozbudowany opis z dodatkowymi lokacjami, dzięki któremu znajdziecie wszystkie wersje danego bossa w Elden Ring.

Za pokonanie głównych bossów (oraz niektórych pobocznych) otrzymacie również trofea, które przybliżą Was do zdobycia platynowego trofeum w Elden Ring.

Wchodząc na poszczególne strony o bossach w naszym poradniku, znajdziecie informacje, gdzie znaleźć danego bossa (oraz jego inne wersje, jeśli takie posiada), przeczytacie o poradach ogólnych, które są unikalne do każdego z bossów, ponadto, znajdują się tam wskazówki na co uważać oraz jak najłatwiej ich pokonać. W przypadku trudniejszych przeciwników, będziecie mogli przeczytać jak wygrać pojedynek z nimi pod dany build, w zwarciu lub jako mag.