Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Szczyty Gór Olbrzymów - Czary i Inkantacje
Mapa Elden Ring - Szczyty Gór Olbrzymów - Czary i Inkantacje
Ogniu, chroń mnie
Smoczy piorun Vykego
Rytuał czarnego płomienia
Burza lodowa z Zamor
Ciernie kary
Pierwotny deszcz gwiazd
Powiększ mapę

Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich czarów (sorceries) i inkantacji (incantations), które znajdziecie w regionie Szczyty Gór Olbrzymów (Mountaintops of the Giants). Można się tam dostać poprzez skorzystanie z Wielkiej Windy Rold (Grand Lift of Rold).

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Szczyty Gór Olbrzymów - Czary i Inkantacje

Inkantacje

Czary

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich czarów (sorceries) oraz inkantacji (incantations), które możecie znaleźć w Szczytach Gór Olbrzymów (Mountaintops of the Giants). Skorzystanie z Wielkiej Windy Rold (Grand Lift of Rold) zaprowadzi Was do tego regionu. Został tutaj opisany sposób jak zdobyć poszczególne czary oraz inkantacje.

Aby korzystać z czarów, należy wyekwipować dowolny kostur znaleziony w grze, a następnie wyekwipować czary w zakładce Zapamiętaj czar podczas odpoczynku przy miejscu łaski (site of grace). Podobnie jest w przypadku inkantacji, tyle że do użycia ich potrzebujecie talizmanów bądź pieczęci.

W Szczytach Gór Olbrzymów, będziecie w stanie zdobyć 3 czary oraz 3 inkantacje.

Inkantacje - Ogniu, chroń mnie (Flame, Protect Me) [1]

Należy udać się we wskazane miejsce na mapie, a dokładniej do Grobu Bohaterskiego Pogromcy Olbrzymów (Giant-Conquering Hero's Grave). Na samym początku przemierzania tej lokacji, potrzebować będziecie dwóch kluczy kamiennego miecza (Stonesword Key). Włóżcie je do chochlika, następnie wejdźcie do środka i podnieście inkantację.

Inkantacje - Smoczy piorun Vykego (Vyke's Dragonbolt) [2]

Aby zdobyć tę inkantację, musicie udać się do miejsca wskazanego na mapie - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Aby zdobyć tę inkantację, musicie udać się do miejsca wskazanego na mapie. Tam znajdziecie wieczne więzienie (Evergaol). Wchodząc do niego, musicie pokonać Vykego, rycerza okrągłego stołu (Vyke, Knight of the Roundtable).

Inkantacje - Rytualny czarny ogień (Black Flame Ritual) [3]

Udajcie się do Jaskini przywoływacza duchów (Spiritcallers Cave) - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się do Jaskini przywoływacza duchów (Spiritcaller's Cave). Następnie pokonajcie bossa, który znajduje się na samym końcu jaskini, czyli Duet boskiej skóry (Godskin Duo).

Czary - Burza lodowa z Zamor (Zamor Ice Storm) [1]

Czar ten znajduje się w środku ruin zaznaczonych na mapie, a dokładnie w jej południowej części - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Czar ten znajduje się w środku ruin zaznaczonych na mapie, a dokładnie w jej południowej części.

Czary - Ciernie kary (Briars of Punishment) [2]

Udajcie się we wskazane miejsce na mapie. Czar znajduje się przed wejściem na wielki most prowadzący do dalszej lokacji. Uważajcie na ognistych kapłanów.

Czary - Pierwotny deszcz gwiazd (Founding Rain of Stars) [3]

Musicie udać się we wskazane miejsce na mapie - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Musicie udać się we wskazane miejsce na mapie. Problemem jest jednakże fakt tego, że nie ma prawdziwej drogi do wieży, w której znajduje się ten legendarny czar.

Tak naprawdę droga istnieje, jednakże jest ona niewidoczna - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Tak naprawdę droga istnieje, jednakże jest ona niewidoczna. Porada mówi, żeby podążać za płatkami śniegu, jednakże do tej pory płatki śniegu niezbyt dobrze wskazują drogę.

Dobrze jest wyekwipować sobie przedmioty, które oznaczają drogę - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Szczyty Gór Olbrzymów) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Dobrze jest wyekwipować sobie przedmioty, które oznaczają drogę. Jeśli jednakże nie macie takich, to pamiętajcie, że najpierw droga prowadzi na wprost, a gdy zbliżycie się do balkonu, należy skręcić w lewo, dzięki czemu pójdziecie w górę.