Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Garris, nekromanta (Necromancer Garris) - boss, jak pokonać? Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak pokonać Garrisa, nekromantę (Necromancer Garris), którego znajdziecie w Płaskowyżu Altus (Altus Plateau), a dokładniej w Pieczarze mędrca (Sage’s Cave).

Ostatnia aktualizacja: 9 czerwca 2022

Ta strona poradnika do gry Elden Ring zawiera porady dotyczące walki z Garrisem, nekromantą (Necromancer Garris). Dowiecie się w jaki sposób walczyć z bossem oraz na jakie ataki warto uważać. Ponadto, przeczytacie o potencjalnych nagrodach oraz zobaczycie, gdzie boss się znajduje.

Lokacja

Boss znajduje się w Płaskowyżu Altus (Altus Plateau), a dokładniej w Pieczarze mędrca (Sages Cave) - Elden Ring: Garris, nekromanta (Necromancer Garris) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Boss znajduje się w Płaskowyżu Altus (Altus Plateau), a dokładniej w Pieczarze mędrca (Sage's Cave).

Nagroda za pokonanie

Za pokonanie Garrisa, nekromantę otrzymacie broń typu korbacz, Głowy klanu (Family Heads) oraz 9000 Run - Elden Ring: Garris, nekromanta (Necromancer Garris) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Za pokonanie Garrisa, nekromantę otrzymacie broń typu korbacz, Głowy klanu (Family Heads) oraz 9000 Run.

Porady ogólne

  1. Walka z bossem wygląda jak zwyczajna z walka z najeźdźcą. Jest to walka pomiędzy graczem a NPC.
  2. Na arenie z bossem, poza samym Garrisem, znajduje się również kościany ślimak, który będzie często turlał się w Waszą stronę i zadawał obrażenia. Warto zabić go w pierwszej kolejności.
  3. Garris korzysta z magii śmierci, dlatego też lepiej będzie trzymać krótki dystans, aby nie używał animozji (rancors) cały czas.
  4. Możecie łatwo przerwać jego postawę, wykonując silne ciosy lub ataki z powietrza.
  5. Możliwe jest sparowanie Garrisa, jeśli atakuje za pomocą swojego korbacza.
  6. Do walki możecie przyzwać dowolne prochy duchów.

Jak pokonać?

Walka jest całkiem prosta, o ile nie pozwolicie mu korzystać z magii śmierci. W pierwszej kolejności zajmijcie się kościanym przeciwnikiem, gdyż będzie on znacząco utrudniał Wam walkę z nim. Posiada on mało zdrowia, więc powinniście szybko go pokonać.

W momencie, gdy będzie Was oddzielał duży dystans, zacznie on cały czas korzystać z animozji (rancors) - Elden Ring: Garris, nekromanta (Necromancer Garris) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

W momencie, gdy będzie Was oddzielał duży dystans, zacznie on cały czas korzystać z animozji (rancors). Pocisków jest dużo, jednakże są powolne, a ich podążanie za wrogiem, czyli za Wami, nie jest aż tak dobre, niekiedy wystarczy szybki sprint lub wykonanie uniku, aby je zgubić. Jeśli już jednak uciekacie przed nimi, to uciekajcie w stronę bossa.

Poza standardowymi atakami oraz magią śmierci, boss nie powinien już Was niczym zaskoczyć - Elden Ring: Garris, nekromanta (Necromancer Garris) - boss, jak pokonać? - Elden Ring - poradnik do gry

Poza standardowymi atakami oraz magią śmierci, boss nie powinien już Was niczym zaskoczyć. Po prostu róbcie swoje, atakując go wszystkim co macie. Garris nie posiada zbyt dużej ilości zdrowia. Po kilku atakach powinniście go zabić i wygrać pojedynek.