Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Pałac Mohgwyna - Popioły i Prochy
Mapa Elden Ring - Pałac Mohgwyna - Popioły i Prochy
Krwawy podatek
Powiększ mapę

Elden Ring: Popioły i Prochy (Pałac Mohgwyna) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes) w Pałacu Mohgwyna (Mohgwyn Palace), do którego dostaniecie się w trakcie wykonywania misji Białoszczękiego Varre’a (White Mask Varre).

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Pałac Mohgwyna - Popioły i Prochy

Popioły wojny

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich popiołów wojny (ashes of war) oraz prochów duchów (spirit ashes), w Pałacu Mohgwyna (Mohgwyn Palace), do którego dostaniecie się w trakcie wykonywania misji Białoszczękiego Varre'a (White Mask Varre).

Popioły wojny to umiejętności, które możecie nałożyć na standardowe bronie. Dzięki nim zyskujecie dostęp do nowych ruchów. Aktywujecie je za pomocą przycisku odpowiedzialnego za użycie umiejętności. Natomiast prochy duchów to przedmioty, które pozwalają na przyzwanie konkretnych stworzeń pomagających Wam w walce.

W podziemnym regionie Pałac Mohgwyna, będziecie w stanie zdobyć 1 popiół wojny (ash of war). W regionie tym nie znajdziecie jednakże żadnych prochów ducha (spirit ashes).

Popiół wojny - Krwawy podatek (Blood Tax) [1]

Należy pójść we wskazane miejsce na mapie, w jaskini znajdziecie ciało - Elden Ring: Popioły i Prochy (Pałac Mohgwyna) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Należy pójść we wskazane miejsce na mapie, w jaskini znajdziecie ciało. Podnieście z ciała przedmiot, będzie to właśnie popiół wojny.