Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Mapa Elden Ring - Pogrobno - Czary i Inkantacje
Mapa Elden Ring - Pogrobno - Czary i Inkantacje
Smoczy szpon
Smoczy ogień
Smocza paszcza
Aspekty Tygla: Ogon
Aspekty Tygla: Rogi
Zew animozji
Powiększ mapę

Elden Ring: Czary i Inkantacje (Pogrobno) - lista wszystkich Elden Ring poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Elden Ring zawiera listę wszystkich czarów (sorceries) i inkantacji (incantations), które znajdziecie w początkowym regionie, czyli Pogrobnie (Limgrave).

Ostatnia aktualizacja: 2 maja 2022

Legenda Mapa Elden Ring - Pogrobno - Czary i Inkantacje

Inkantacje

Czary

Na tej stronie poradnika do Elden Ring możecie znaleźć listę wszystkich czarów (sorceries) oraz inkantacji (incantations), które możecie znaleźć w początkowym regionie gry, czyli w Pogrobnie (Limgrave). Został tutaj opisany sposób jak zdobyć poszczególne czary oraz inkantacje.

Aby korzystać z czarów, należy wyekwipować dowolny kostur znaleziony w grze, a następnie wyekwipować czary w zakładce Zapamiętaj czar podczas odpoczynku przy miejscu łaski (site of grace). Podobnie jest w przypadku inkantacji, tyle że do użycia ich potrzebujecie talizmanów bądź pieczęci.

W Pogrobnie, będziecie w stanie zdobyć 1 czar oraz 5 inkantacji.

Inkantacje - Smoczy szpon (Dragonclaw) [1]

Należy udać się do Kościoła Smoczej Komunii (Church of Dragon Communion) - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Należy udać się do Kościoła Smoczej Komunii (Church of Dragon Communion). Następnie musicie być w posiadaniu jednego smoczego serca, aby móc kupić tę inkantację w ołtarzu smoka.

Jeśli nie wiecie, jak dostać się do tego miejsca, tutaj znajduje się dokładny opis jak to zrobić: Kościół Smoczej Komunii - jak się dostać?

Inkantacje - Smoczy ogień (Dragonfire) [2]

Inkantacja ta jest również możliwa do zakupienia w Kościele Smoczej Komunii (Church of Dragon Communion).

Inkantacje - Smocza paszcza (Dragonmaw) [3]

Inkantacja ta jest również możliwa do zakupienia w Kościele Smoczej Komunii (Church of Dragon Communion).

Inkantacje - Aspekty Tygla: Ogon (Apects of the Crucible: Tail) [4]

Należy udać się we wskazane miejsce na mapie i wejść do Wiecznego Więzienia Burzowego Wzgórza (Stormhill Evergaol) - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Należy udać się we wskazane miejsce na mapie i wejść do Wiecznego Więzienia Burzowego Wzgórza (Stormhill Evergaol). Tam podejmiecie walkę z Rycerzem Tygla (Crucible Knight).

Inkantacje - Aspekty Tygla: Rogi (Apects of the Crucible: Horns) [5]

Udajcie się do Baszty (Rampart Tower), następnie idźcie w stronę trzech wielkich jastrzębi, które Was zaatakują. Po lewej stronie znajduje się miejsce w którym znajduje się trzeci, ostatni ptak. To właśnie tam musicie wskoczyć na murek, a następnie skierować kamerę ku dole i zeskoczyć na dół.

Idąc dalej, napotkacie Rycerza Tygla (Crucible Knight) w formie zwykłego przeciwnika. Po pokonaniu go otrzymacie kolejny Aspekt Tygla (Aspect of the Crucible).

Czary - Zew animozji (Rancorcall) [1]

Udajcie się do Baszty (Rampart Tower), następnie wyjdźcie w stronę dziedzińca pełnego wrogów - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Udajcie się do Baszty (Rampart Tower), następnie wyjdźcie w stronę dziedzińca pełnego wrogów. Po prawej stronie zauważycie ciało, które siedzi blisko krawędzi. Zeskoczcie na dół, lądując na ziemi, następnie próbujcie zeskoczyć jak najniżej, zeskakując na coraz to niższe elementy budynku.

Na dole napotkacie kilka szczurów, pokonajcie je - Elden Ring: Czary i Inkantacje (Pogrobno) - lista wszystkich - Elden Ring - poradnik do gry

Na dole napotkacie kilka szczurów, pokonajcie je. Następnie, idąc przed siebie, zauważycie skarabeusza. Zabijcie go, aby otrzymać nowy czar.