Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elden Ring: Thops - solucja, opis przejścia Elden Ring poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Elden Ring dowiecie się jak wykonać zadanie związane z Thopsem, znajdującym się w Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes), a dokładniej w Kościele Irith (Church of Irith).

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2022

Na tej stronie poradnika do Elden Ring przeczytacie o tym, jak wykonać zadanie związane z NPC o imieniu Thops, który znajduje się w Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes), a dokładniej w Kościele Irith (Church of Irith). Dowiecie się stąd o jego dokładnej lokalizacji, przebiegu zadania oraz nagrodach za wykonanie questa.

Lokacja

Niedaleko za Zamkiem Burzowego Całunu (Stormveil Castle), po lewej stronie znajduje się Kościół Irith (Church of Irith) w Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes) - Elden Ring: Thops - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Niedaleko za Zamkiem Burzowego Całunu (Stormveil Castle), po lewej stronie znajduje się Kościół Irith (Church of Irith) w Jeziornej Liurnii (Liurnia of the Lakes). To właśnie tam znajdziecie Thopsa.

Jak wykonać quest?

Kiedy będziecie rozmawiać pierwszy raz z Thopsem, zapyta on Was o przysługę w postaci oddania 10 run.

Po udzieleniu pomocy Thopsowi, wyjawi on, że pochodzi z Akademii Rai Lucarii (Raya Lucaria Academy) - Elden Ring: Thops - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Po udzieleniu pomocy Thopsowi, wyjawi on, że pochodzi z Akademii Rai Lucarii (Raya Lucaria Academy). Chciałby wrócić, aby ponowić nauki w Akademii, jednakże nie jest to możliwe bez błyskamiennego klucza (Glintstone Key).

Musicie udać się do Sali debat (Debate Parlor) - Elden Ring: Thops - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Musicie udać się do Sali debat (Debate Parlor). Wychodząc z sali, znajdziecie się na dziedzińcu. Po lewej stronie znajdywać się będą wrogowie zajmujący się kopaniem w gruzach oraz czarodzieje. Po lewej stronie od czarodziejów znajduje się barierka. Przeskoczcie przez nią, pokonajcie czarodzieja, a następnie ponownie przeskoczcie przez barierkę.

Później musicie chodzić po dachach przeróżnych budynków, aż finalnie znajdziecie się na drewnianych balach podtrzymujących dach. Wskoczcie na nie, następnie zeskoczcie na jeden z żyrandolów, na którym znajduje się błyskamienny klucz (Glintstone Key).

Wystarczy teraz udać się ponownie do Kościoła Irith (Church of Irith), porozmawiać z Thopsem i przekazać mu klucz. Potem musicie udać się do Klasy szkolnej (Schoolhouse Classroom). Za klasą szkolną znajdziecie Thopsa i ukończycie jego zadanie.

Nagroda za wykonanie questa

Za ukończenie zadania otrzymacie czar Bariera Thopsa (Thopss Barrier), Dzwonek kulisty Thopsa (Thopss Bell Bearing) oraz Błyskamienny kostur Akademii (Academy Glintstone Staff) - Elden Ring: Thops - solucja, opis przejścia - Elden Ring - poradnik do gry

Za ukończenie zadania otrzymacie czar Bariera Thopsa (Thops's Barrier), Dzwonek kulisty Thopsa (Thops's Bell Bearing) oraz Błyskamienny kostur Akademii (Academy Glintstone Staff).

Co więcej, za wcześniejsze przekazanie klucza Thopsowi, zostaniecie również nagrodzeni gestem Erudycji (Erudition Gesture).