Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Odkryj największe tajemnicy galaktyki Andromeda. Poradnik do gry Mass Effect: Andromeda to przede wszystkim dokładny opis przejścia zadań głównych i pobocznych, wraz z wszystkimi dostępnymi zakończeniami. W poradniku znajdziesz też szczegółowe mapy lokacji i porady dotyczące rozgrywki.

Ostatnia aktualizacja: 16 października 2019

Poradnik do gry Mass Effect: Andromeda zawiera komplet informacji potrzebnych do zrozumienia jej zasad oraz do jej ukończenia. Na początkowych stronach poradnika znajdują się rozdziały przewodnika po grze. Poruszają one między innymi tematy utworzenia i rozwoju głównej postaci, rekrutowania towarzyszy, staczania walk, spotkań z postaciami niezależnymi, eksploracji i podróży po galaktyce, wytwarzania przedmiotów czy romansowania z innymi osobami. Przewodnik uzupełniają rozdziały dotyczące odblokowywania trofeów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (jak szybko zdobywać doświadczenie, jak pozyskiwać surowce, jak ulepszać Nomada i inne popularne tematy).

Druga duża część poradnika to bardzo rozbudowany opis przejścia gry. W poradniku znajdują się omówienia wszystkich głównych zadań (operacje priorytetowe) oraz opisy wszystkich opcjonalnych questów. Mowa tu o sojusznikach i związkach (zadania głównego bohatera i jego rodziny oraz zadania otrzymywane od towarzyszy), zadaniach w Helejosie (opcjonalne questy związane z określonymi lokacjami w świecie gry) i zadaniach dodatkowych (drobne questy cechujące się mniejszym poziomem skomplikowania). Opis przejścia jest wzbogacony licznymi obrazkami, które informują m.in. o lokalizacji ważnych osób i przedmiotów czy sposobach rozwiązywania zagadek.

Mass Effect: Andromeda to czwarta część niezwykle popularnej serii RPG-ów akcji. Fabuła tej gry rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii i nie jest bezpośrednio powiązana z historią o Żniwiarzach z trylogii o przygodach komandora Sheparda. W nowej produkcji przenosimy się do tytułowej galaktyki Andromeda gdzie czekają na nas zupełnie nowe rzeczy do odkrycia i gdzie napotykamy nieznane wcześniej zagrożenia, którym musimy stawić czoła.

Jacek "Stranger" Hałas & Jakub Bugielski (www.gry-online.pl)

Informacje o Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Autorzy : Jacek "Stranger" Hałas, Jakub Bugielski

Poradnik zawiera : strony: 245, ilustracje: 956 .

Przewodnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 10 kwietnia 2017, odwiedź Przewodnik do gry

Zadania główne i poboczne

Ostatnia aktualizacja : 24 kwietnia 2017, odwiedź Zadania główne i poboczne

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry